PREMIERA BEST MONTH EVER! JUŻ DZIŚ

PREMIERA BEST MONTH EVER! JUŻ DZIŚ

Warszawa, 05 maja 2022 r. – Już dzisiaj wychodzi nasz najnowszy tytuł, Best Month Ever! (Najlepszy Miesiąc Życia!). Gra trafiła jednocześnie na wszystkie główne platformy sprzedażowe – PC, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch. Niebawem tytuł zadebiutuje także w wersji na PlayStation 4 i 5. Tytuł został zaprezentowany na targach PAX East ’22 i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Premiera połączona jest z promocją na Steam na nasze pozostałe tytuły.

– Wydajemy tytuł wyjątkowy, w który włożyliśmy wiele pracy i serca. Poprzez naszą grę chcemy pokazać, że warto poruszać trudne tematy społeczne i opowiadać dojrzałe historie. Gdy prezentowaliśmy Best Month Ever! na targach PAX pojawiło się wiele niesamowitych reakcji, widzimy, że gracze są zaciekawieni tym tytułem, czego dowodem są 3 miliony odsłon zapowiedzi gry na kanale popularnego TikTokera MarMorph’a. Przy okazji premiery pokazujemy także nowy trailer, który oddaje ducha Best Month Ever! – mówi Michał Gembicki, członek zarządu Klabater SA.

Akcja gry osadzona jest u schyłku amerykańskich szalonych lat 60., symbolicznym czasie zmian i kontrrewolucji. Gracz wcieli się w Louise, samotną matkę wychowującą syna Mitch’a, pracującą jako kelnerka, u której zdiagnozowano śmiertelną chorobę. Postawiona w obliczu tak trudnej sytuacji, kobieta decyduje się znaleźć dla Mitch’a nowy dom i zapewnić mu dobrą przyszłość. Podczas podróży przez ogarnięte ferworem zmian USA, Louise będzie miała okazję przekazać synowi życiowe lekcje i udzielić cennych rad, a także podjąć decyzje, które ukształtują przyszłość chłopca.

– Gra zaoferuje graczom 9 różnorodnych zakończeń scenariuszy dotyczących przyszłości dorosłego Mitch’a. Obecnie prowadzimy rozmowy z partnerami na temat tego, jak lepiej zaprezentować dojrzałe, wciągające historie i wzmocnione postacie kobiece – dodaje Robert Wesołowski, członek zarządu Klabater SA.

Cena Best Month Ever! to USD 19.99 i EUR 19.99. Gra jest dostępna m.in. w pełnej dubbingowanej amerykańskiej wersji językowej na komputery PC oraz konsole Xbox i Nintendo Switch, a docelowo także na PlayStation.