O nas

O nas

Jesteśmy globalnym wydawcą i producentem gier wideo. Grami wideo zajmujemy się od ponad 15 lat. Wydajemy i tworzymy gry polskich i zagranicznych twórców. Nasz zespół składa się z pasjonatów gier i branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem. W każdą grę, która przechodzi przez nasze ręce wkładamy maksimum wysiłku i 100% zaangażowania. Wspólnie budujemy firmę o globalnych ambicjach i lokalnych korzeniach.

Od 15 października 2019 roku jesteśmy spółką notowaną na rynku akcji NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych.

 

 

Naszym teatrem działań jest rynek globalny, wydajemy produkcje partnerskich studiów developerskich z Polski i z zagranicy oraz tworzymy i wydajemy własne gry koncentrując się na platformach cyfrowej dystrybucji. Współpracujące z nami zewnętrzne studia developerskie mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie począwszy od częściowego finansowania, przez wsparcie procesu produkcji, organizację procesów związanych z lokalizacją oraz QA, aż po kompleksową realizację działań marketingowych i PR. Przez lata funkcjonowania na rynku zgromadziliśmy doświadczenie oraz zbudowaliśmy wartościowe relacje biznesowe z partnerami sprzętowymi, mediami i producentami platform sprzętowych, które pozwalają nam skuteczne wsparcie nowych wchodzących na rynek marek gier oraz prowadzenie działań zwiększających sprzedaż już istniejących.

Regularnie odwiedzamy największe imprezy targowe w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych, współpracujemy z wszystkimi znaczącymi mediami growymi oraz z partnerskimi lokalnymi agencjami public relations na wybranych kluczowych rynkach, zajmujemy się produkcją materiałów reklamowych, trailerów i innych materiałów wideo, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i zdejmujemy z developerów jak największy ciężar, by mogli skupić się na przekuciu swojej wizji w grę, która odniesie sukces. Oferujemy również usługi portingowe oraz wsparcie w procesie lokalizacji gier na różnorodne języki.

 

Ważną częścią naszej firmy jest własne studio produkujące, które stworzyło naszą pierwszą grę z gatunku Narrative RPG Tycoon: Crossroads Inn. A dalej Moonshine Inc. Obecnie trwają pracę nad sequelem naszego bestsellera, Crossroads Inn 2.

 

 


Sprawdź nasze gry:

Crossroads Inn 2
Crossroads Inn
The Amazing American Circus
Moonshine Inc.
Heliborne Collection