O nas

O nas

Jesteśmy globalnym wydawcą i producentem gier wideo. Od ponad 15 lat wydajemy, tworzymy i wprowadzamy do sprzedaży gry polskich i zagranicznych twórców. Nasz zespół składa się z branżowych weteranów z wieloletnim doświadczeniem i pasjonatów gier i szeroko rozumianej pop-kultury.

Działamy globalnie, wydajemy produkcje zewnętrznych studiów developerskich oraz tworzymy i wydajemy własne gry poprzez platformy cyfrowej dystrybucji i sieci sprzedaży detalicznej. Pracując z nami zewnętrzne studia developerskie mogą liczyć na pełne zaangażowanie naszego zespołu począwszy od finansowania produkcji, przez wsparcie procesu twórczego, nadzór nad stroną techniczną, aż po realizację kampanii marketingowej i działań PR.

Regularnie odwiedzamy największe imprezy targowe w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych, współpracujemy z wszystkimi znaczącymi mediami growymi oraz agencjami public relations na wybranych kluczowych rynkach, produkujemy materiały reklamowe i multimedialne, dzielimy się swoim doświadczeniem i zdejmujemy z twórców jak największy ciężar, by mogli skupić się na przekuciu swojej wizji w grę, która odniesie sukces. Oferujemy również usługi portingowe oraz wsparcie w procesie lokalizacji gier na różnorodne języki.

Ważną częścią naszej firmy jest własne studio produkujące, które stworzyło naszą pierwszą grę z gatunku Narrative RPG Tycoon: Crossroads Inn, a także Moonshine Inc.

 

 

 


Sprawdź nasze gry:

The Amazing American Circus
Moonshine Inc.
Heliborne Collection
Crossroads Inn