Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza

Aneta Siedlecka – Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Aneta Siedlecka została powołana na Przewodniczącą Rady Nadzorczej na podstawie uchwały nr 15 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 16 października 2018 r. Kadencja upływa w dniu zatwierdzenia przez Walne Zgromadzenie sprawozdania finansowego Spółki za 2022 r.
Od ponad 20 lat zajmuje się kontrolingiem finansowym w spółkach handlowych, m.in. Inter Cars S.A., Robert Bosch. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiedzialna byłam również za relacje inwestorskie spółek notowanych na GPW i NewConnect. Obecnie prowadzę własną spółkę, której głównym profilem działalności jest usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Marcin Wardaszko – Członek Rady Nadzorczej

Marcin Wardaszko został powołany na Członka Rady Nadzorczej na podstawie uchwały nr 18 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 18 czerwca 2021 r.

Adiunkt i kierownik Katedry Metod Ilościowych & Informatyki, Dyrektor MBA IT na Uniwersytecie Koźmińskim i adiunkt na Uniwersytecie Nauk Stosowanych Vorarlberg. Przedstawiciel i trener Riva Solution GmbH w Polsce i Azji Wschodniej. Partner współpracujący w HCD Learning Ltd, Szanghaj, Chiny. Ekspert DGBL w Ministerstwie Cyfryzacji i Narodowym Instytucie Badawczym Rzeczypospolitej Polskiej. Od 2003 roku trener i twórca gier symulacyjnych i systemów grywalizacji dla edukacji, biznesu i doradztwa. Autor wielu publikacji na temat uczenia się opartego na grach i poważnego projektowania gier. Pasjonat projektowania gier, autor i współautor około 60 publikacji naukowych. Fellow w Association for Business Simulation and Experiential Learning oraz Prezydent International Simulation and Gaming Association (2019-2020) oraz członek SAGSAGA. Laureat nagrody CEEMAN 2019 Champion in Teaching Award za innowacyjny program uczenia się oparty na grze VR. Aktywnie uczy, bada i publikuje na temat gier i gier do nauki, nauczania i angażowania ludzi. Entuzjastyczny zwolennik gier i grywalizacji oraz członek sieci ekspertów grywalizacji, wierzy, że gry i grywalizacja zmienią sposób, w jaki się uczymy i pracujemy.

Piotr Milewski – Członek Rady Nadzorczej

Piotr Milewski pochodzi z Gdyni i jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2010 roku profesjonalnie związany jest z branżą gier i edukacji. W firmie TREFL SA pracował na stanowisku Kierownika Produktu Karty i Gry Karciane, zaś w Young Digital Planet SA pełnił rolę specjalisty działu R&D do spraw gier edukacyjnych i grywalizacji oraz redaktora i autora sekcji “Modern Education is Fun” w “The Book of Trends in Education 2.0”. Oprócz pracy designera gier, w 2015 roku ruszył ścieżką akademicką. W latach 2015 – 2021 był starszym wykładowcą na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na najstarszym polskim w pełni growym kierunku studiów, Gamedec: Humanistyka Drugiej Generacji. Ze studentami dzielił się wiedzą praktyczną i teoretyczną z takich przedmiotów jak projektowanie gier planszowych i karcianych, gry edukacyjne, grywalizacja, gry miejskie i ARG czy zarządzanie projektem. Obecnie pracuje na stanowisku asystenta naukowego w Katedrze Systemów Informatycznych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Prowadzi zajęcia m.in. z przedmiotów Zarządzanie Projektami Informatycznymi oraz Grafika Komputerowa i Techniki Multimedialne. Od 2018 na stałe współpracuje z gdyńską firmą Sirius Game Studio projektując gry niecyfrowe. Jest autorem ponad 100 gier larpowych, miejskich, planszowych, karcianych oraz wydarzeń z gatunku immersive experiences. Dwukrotnie nagrodzony nagrodą za najlepszy scenariusz gry larpowej w konkursie “Złote Maski”. W 2018 roku wraz z Mikołajem Wicherem odebrał nagrodę Śląskiego Klubu Fantastyki “Śląkfa” w kategorii Wydawca Roku za redakcję pierwszego polskiego zbioru gier larpowych “Prism vol.1: Queer”.

Paweł Wesołowski – Członek Rady Nadzorczej

Paweł Wesołowski jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, nadzorowaniu i
kontroli jakości złożonych procesów inwestycyjnych i budowlanych. Od 2017 roku prowadzi firmę PWR Budownictwo sp. z o.o. świadczącą m.in. usługi due diligence oraz technical diligence.

Marek Trojanowicz– Członek Rady Nadzorczej

Obecnie pełni rolę przewodniczącego Rady Nadzorczej w spółce z branży me-tech BrainScan Sp. z o.o., współzałożyciel i udziałowiec EduSense S.A. firmy z branży robotyki i edukacji. Współzałożyciel i udziałowiec w Professor Why S.A. producencie oprogramowania edukacyjnego dla dzieci i młodzieży – pionier technologii VR i AR w zastosowaniach rozrywkowych i edukacyjnych. Współzałożyciel spółki InteliWISE S.A., specjalizującej się w automatyzacji rozwiązań HelpDesk oraz inteligentnych Chatbotów. Jeden z fundatorów fundacji StartUp Hub Poland.

Główne obszary zainteresowań to Uczenie Maszynowe i Sztuczna Inteligencja w przetwarzaniu i rozpoznawaniu obrazu oraz grafika 3D w tym Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość, Amerykańska edycja dziennika New York Times poświęciła artykuł, który dotyczył realizowanych przez BrainScan projektów związanych z wykorzystaniem metod Sztucznej Inteligencji w przetwarzaniu obrazów medycznych. Światowy magazyn TIME nazwał go pionierem e-learning’u w Europie. Jest absolwentem wydziału Informatyki na Politechnice Gdańskiej ze specjalizacją Sztucznej Inteligencji i przetwarzaniu obrazu. Przez 4 lata był kierownikiem działu serwisów internetowych spółki Wirtualna Polska S.A., współtwórca serwisu internetowego dla dzieci „Kolorowe Strony”, który został sprzedany firmie Wirtualna Polska S.A.