Podsumowanie wyników za Q3 i plany na kolejny rok

Podsumowanie wyników za Q3 i plany na kolejny rok

Warszawa, Polska | 14 listopada 2023 – Prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące wyników finansowych Klabater po trzech kwartałach 2023 roku. Ponadto w nagraniu przestawiamy istotne wydarzenia, osiągnięcia i cele na przyszłość.

Klabater podsumował aktualną strategię

Klabater podsumował aktualną strategię – najważniejsze cele to koncentracja na własnych IP i wejście do TOP 500 producentów na Steam Klabater, notowany na NewConnect producent i wydawca gier podsumował aktualną strategię rozwoju.

Moonshine Inc. jest już dostępny!

Warszawa –  1 grudnia, 2022 – Już dziś debiutuje nasz najważniejszy tytuł i zarazem kolejna autorska produkcja – Moonshine Inc. Gra jest dostępna na platformie Steam.

Zmiany w zarządzie Klabater

Michał Gembicki złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu spółki Klabater. Jego obowiązki przejmie współzałożyciel firmy i obecny członek zarządu – Robert Wesołowski. Z dniem 7 listopada br. Michał Gembicki dołączył do Rady Nadzorczej Klabater SA.

KAMPANIA DLA CROSSROADS INN: THE INNKEEPERS’ CREED ZAKOŃCZONA!

Nasza kampania Kickstarterowa dla The Innkeepers’ Creed właśnie się zakończyła! Przez 30 dni uzbieraliśmy 269% zakładanej na początku kwoty!     Dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie w ciągu całej kampanii! Jesteście niesamowici!

PREMIERA BEST MONTH EVER! JUŻ DZIŚ

Warszawa, 05 maja 2022 r. – Już dzisiaj wychodzi nasz najnowszy tytuł, Best Month Ever! (Najlepszy Miesiąc Życia!). Gra trafiła jednocześnie na wszystkie główne platformy sprzedażowe – PC, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch.

Dziś premiera orbit.industries oraz pokaz na targach PAX w Bostonie

Warszawa – 21.04.2022 – Od dziś gracze mogą zagrać w orbit.industries. Tytuł jest dostępny w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5,a również dla użytkowników systemu Linux . Producentem gry jest niemieckie studio LAB123.

Moonshine Inc. – zagrajcie w DEMO już niebawem!

Polska, Warszawa – 9 lutego 2022 – Symulator destylacji Moonshine Inc. już 10 lutego zostanie zaprezentowany mediom, na tydzień przed przystąpieniem do Steam Next Fest (21 – 28 lutego).   SPRAWDŹCIE MOONSHINE INC.