Dziś premiera orbit.industries oraz pokaz na targach PAX w Bostonie

Dziś premiera orbit.industries oraz pokaz na targach PAX w Bostonie

Warszawa – 21.04.2022 – Od dziś gracze mogą zagrać w orbit.industries. Tytuł jest dostępny w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5,a również dla użytkowników systemu Linux . Producentem gry jest niemieckie studio LAB123.

orbit.industries to kolejny niecodzienny tycoon z naszego portfolio. Zadaniem gracza jest budowa jak najbardziej opłacalnej i wydajnej orbitalnej stacji kosmicznej. W grze dostępne są dostępne trzy tryby – Kampania, Sandbox oraz Kreatywny. Gracz może prowadzić rozgrywkę na różne sposoby, taka by stacja przynosiła jak największe zyski lub budziła zachwyt i była przyjemna dla oka.

 

– Orbit.Industries jest inspirowane klasyczną literaturą science fiction, popularnymi filmami i serialami o tematyce kosmicznej. Z drugiej strony jest to gra mocno oparta na rzeczywistej wiedzy inżynieryjnej. Pokazujemy postęp w podboju kosmosu i możliwości jego eksploracji. Liczę że gracze będą mogli spędzić wiele godzin przy tym tytule, zadbaliśmy o szeroki wachlarz rozwoju stacji – mówi Michał Gembicki, członek zarządu spółki Klabater.

Gra jest dostępna na PC, Linux, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series XS oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Orbit.Industries zostanie zaprezentowane też podczas targów PAX w Bostonie wraz z dwoma innymi grami Klabatera – Moonshine Inc. i Best Month Ever!.

– Przed premierą gry uwzględniliśmy pomysły i sugestie graczy. Rozbudowaliśmy tryb Kampanii, a także wprowadziliśmy ulepszenia do samouczka. Głos graczy był dla nas zawsze najważniejszy, a przy tym tytule pojawiło się wiele niesamowitych sugestii, za co dziękujemy – dodaje Joanna Keler, marketing manager Klabater SA.