Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej.

 

Prawdziwa historia wprost z legend

Wojna zimowa: ponad 500.000 żołnierzy radzieckich atakuje Finlandię, kraj o populacji 3.700.000, a mimo to Finowie odpierają ich i powodują 5-krotnie większe straty. Wojna kontynuacyjna: Armia Czerwona powraca z całkowitą siłą 1.500.000 żołnierzy – jest to połowa całej populacji Finlandii – Finowie ponownie ich powstrzymują. Przetrwanie Finlandii w tych dwóch brutalnych wojnach z tak ogromnym wrogiem było prawdziwym historycznym cudem. Cudem heroizmu i męstwa. Cudem fińskiego ducha wolności.

Przeżyj heroiczną walkę i dokoknuj trudnych wyborów

Jesteś dowódcą znikomego oddziału fińskiego. Twój jedyny cel – uratować ojczyznę i swój naród przed całkowitą zagładą. Czy zaryzykujesz utratę swoich doświadczonych żołnierzy, by spróbować przechwycić czołgi wroga? Czy spróbujesz uratować pozostałych podczas odwrotu i zaryzykujesz utratę wszystkich, czy też zmniejszysz straty i ustanowisz nową linię obrony? Czy zgodzisz się na negocjacje z Sowietami, którzy zdradziecko zaatakowali cię już dwa razy?

 

Zagraj w dwie niezależne kampanie: historyczną i „co by było gdyby”.

Kampania historyczna

Rozegraj szereg misji na przestrzeni lat 1939-1945, obejmujących trzy wojny: Wojnę Zimową, Wojnę Kontynuacyjną i Wojnę Lapońską. Kampania historyczna będzie miała mniejszą skalę, ale będzie pełna akcji, zawierając w sobie wszystkie najważniejsze bitwy historyczne.

Kampania z historią alternatywną

Kampania z większymi operacjami, skupiona wokół wydarzeń typu „co by było gdyby”. Pomóż Niemcom zdobyć Leningrad, odetnij alianckie transporty pomocowe od ZSRR poprzez zajęcie portu w Murmańsku – a to dopiero początek.

Cechy gry:

  • Zagraj w dwie niezależne kampanie: historyczną i „co by było gdyby”.
  • Stwórz i rozwijaj armię według własnych upodobań, dzięki wiernie odtworzonym jednostkom historycznym.
  • Trenuj swoje oddziały i łącz jednostki wybierając dla nich odpowiednie wyposażenie.
  • Zarządzaj swoją kwaterą główną między operacjami i zdobywaj awanse i nagrody zwiększające twoje szanse na wygraną.
  • Skorzystaj z rozbudowanej mechaniki walki, aby pokonać każdego przeciwnika.
  • Użyj najbardziej najbardziej zaawansowanego systemu infrastruktury w tym gatunku.

 

Strategic Mind: Spirit of Liberty to piąta odsłona z serii gier Strategic Mind, tym razem przedstawiająca Finlandię podczas 3 wojen, które prowadziła w czasach II wojny światowej. Posiada dwie kampanie: historyczną i alternatywną.

Wcześniejzse wydania:

Zobacz także

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...
Bio Inc. Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na granicy życia i śmierci. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i udręczyć swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i miej nadzieję, że znajdziesz lekarstwo, które uratuje twojego pacjenta. Będziesz zarazą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600...