Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej.

Prawdziwa historia wprost z legend

Wojna zimowa: ponad 500.000 żołnierzy radzieckich atakuje Finlandię, kraj o populacji 3.700.000, a mimo to Finowie odpierają ich i powodują 5-krotnie większe straty. Wojna kontynuacyjna: Armia Czerwona powraca z całkowitą siłą 1.500.000 żołnierzy – jest to połowa całej populacji Finlandii – Finowie ponownie ich powstrzymują. Przetrwanie Finlandii w tych dwóch brutalnych wojnach z tak ogromnym wrogiem było prawdziwym historycznym cudem. Cudem heroizmu i męstwa. Cudem fińskiego ducha wolności.

Przeżyj heroiczną walkę i dokoknuj trudnych wyborów

Jesteś dowódcą znikomego oddziału fińskiego. Twój jedyny cel – uratować ojczyznę i swój naród przed całkowitą zagładą. Czy zaryzykujesz utratę swoich doświadczonych żołnierzy, by spróbować przechwycić czołgi wroga? Czy spróbujesz uratować pozostałych podczas odwrotu i zaryzykujesz utratę wszystkich, czy też zmniejszysz straty i ustanowisz nową linię obrony? Czy zgodzisz się na negocjacje z Sowietami, którzy zdradziecko zaatakowali cię już dwa razy?

 

Zagraj w dwie niezależne kampanie: historyczną i „co by było gdyby”.

Kampania historyczna

Rozegraj szereg misji na przestrzeni lat 1939-1945, obejmujących trzy wojny: Wojnę Zimową, Wojnę Kontynuacyjną i Wojnę Lapońską. Kampania historyczna będzie miała mniejszą skalę, ale będzie pełna akcji, zawierając w sobie wszystkie najważniejsze bitwy historyczne.

Kampania z historią alternatywną

Kampania z większymi operacjami, skupiona wokół wydarzeń typu „co by było gdyby”. Pomóż Niemcom zdobyć Leningrad, odetnij alianckie transporty pomocowe od ZSRR poprzez zajęcie portu w Murmańsku – a to dopiero początek.

Cechy gry:

  • Zagraj w dwie niezależne kampanie: historyczną i „co by było gdyby”.
  • Stwórz i rozwijaj armię według własnych upodobań, dzięki wiernie odtworzonym jednostkom historycznym.
  • Trenuj swoje oddziały i łącz jednostki wybierając dla nich odpowiednie wyposażenie.
  • Zarządzaj swoją kwaterą główną między operacjami i zdobywaj awanse i nagrody zwiększające twoje szanse na wygraną.
  • Skorzystaj z rozbudowanej mechaniki walki, aby pokonać każdego przeciwnika.
  • Użyj najbardziej najbardziej zaawansowanego systemu infrastruktury w tym gatunku.

 

Strategic Mind: Spirit of Liberty to piąta odsłona z serii gier Strategic Mind, tym razem przedstawiająca Finlandię podczas 3 wojen, które prowadziła w czasach II wojny światowej. Posiada dwie kampanie: historyczną i alternatywną.

Wcześniejzse wydania:

Zobacz także

Ruinarch

Ruinarch

Ruinarch to symulacja typu sandbox, w której tworzysz konflikty w wygenerowanych proceduralnie światach fantasy. Inspirowana jest grami opartymi na generowaniu historii, takimi jak Rimworld czy Dwarf Fortress, a sednem rozgrywki jest stworzenie pełnej udręki i humoru fabuły. Gra daje wszystkie narzędzia potrzebne, by bawić się życiem i relacjami postaci....
Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej. Prawdziwa...
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...