Defend the Rook jest już dostepny na Xbox i PlayStation

Defend the Rook jest już dostepny na Xbox i PlayStation

Warszawa, Polska | 16 Marzec, 2023 – Z przyjemnością informujemy, że Defend the Rook jest już dostępne na konsole Xbox One oraz PlayStation 4!

Jest to już trzecia premiera spółki, która ukazała się w marcu pozostałe dwie premiery to Iris and the Giant i Strategic Mind: Spectre of Communism. Defend the Rook, to gra taktyczna typu rogue-lite z elementami tower defense.

Marzec był dla nas bardzo aktywnym miesiącem. Wydaliśmy trzy tytuły, w których odpowiedzialni byliśmy za porting na platformy konsolowe. W kolejnych miesiącach będziemy skupiać się na rozwoju Moonshine Inc. Chcemy dalej rozbudowywać nasze portfolio wydawnicze, to stałe źródło przychodów, które przy obecnym poziomie ponad 25 gier w back katalogu generuje stabilny przypływ gotówki” – mówi Robert Wesołowski, członek zarządu Klabater.  – Widzimy, że platformy konsolowe są w naszym portfolio bardzo istotnym punktem. Będziemy skupiać się na tym obszarze w dalszej pracy nad produkcjami, w tym szczególnie przy Moonshine Inc.” – dodaje Robert Wesołowski.

Defend The Rook to wydana w 2021 roku komputerowa planszówka bojowa rogue-like z elementami gatunku tower defense. Gracz w ramach rozrywki musi bronić wieży przed wrogami. Ma przed sobą rozwinięte taktyki i wyzwania. Tytuł w wersji na PC zgromadził w większości pozytywne recenzje. Klabater poza Goblinz Publishing współpracuje z amerykańskim gigantem rynku wydawniczego firmą Devolver Digital. Spółka w 2022 roku wprowadziła do sprzedaży 11 gier, co było najlepszym wynikiem w historii studia.  

Ostatnia nasza własna produkcja, Moonshine Inc. w lutym uzyskała dwie aktualizacje, które wzbogaciły rozgrywkę. Pracujemy też nad adaptacją gry na platformy konsolowe, które wydamy w 2023 roku.  

 

Defend the Rook – Release Gameplay Trailer z oficjalnego kanału YouTube PlayStation:

 

Gra dostępna jest dostępny w cenie €/$ 14,99.

Supporter Edition – podstawowa gra, Artbook, Devbook oraz Soundtrack są dostępne w cenie €/$ 19,99

Supporter Pack jest dostępny w cenie €/$ 7,99.

 

Gra dostępna w PLAYSTATION STORE oraz MICROSOFT STORE

 

https://dim.mcusercontent.com/cs/2803494faa5cc0aecd3b7dd32/images/be932be5-3541-6dd4-67f8-6d9bf537be37.jpg?w=294&dpr=2 https://dim.mcusercontent.com/cs/2803494faa5cc0aecd3b7dd32/images/a718dcd9-e6dc-af2d-697c-7917c357a25f.jpg?w=294&dpr=2

 

Main Features:

  • Pokonaj hordy najeźdźców, aby przeżyć i ocalić swoją krainę!
  • Wysyłaj bohaterów, aby przechytrzyć wroga!
  • Wystrychnij najeźdźców na dudka z pomocą potężnych zaklęć! Zmieniaj losy walki i przechytrz wroga.
  • Buduj i ulepszaj wieże, aby przetrwać krwawe starcia!
  • Umieszczaj pułapki i barykady, aby bronić swojego zamku!
  • Zostań czempionem i ocal swoje królestwo!

ZGŁOŚ SIĘ PO KLUCZ POPRZEZ GAME PRESS!