Iris And The Giant

Iris And The Giant

Iris and The Giant to połączenie gatunków CCG, RPG i roguelike. Grasz jako Iris, która musi stawić czoła swoim lękom w swoim wyimaginowanym świecie. Zanurz się w melancholijną i trzymającą w napięciu przygodę, pełną potworów i wspomnień.

Założeniem jest tutaj zbudowanie talii kart, których będziesz używać do zabijania demonów lub ochrony siebie. Twoim celem jest oczyszczenie ścieżki do schodów i postęp. Tu potrzeba sprytu i planowania – wyczerpanie kart oznacza koniec gry.

Gotowi, aby zmierzyć się z wewnętrznymi demonami?

Obejrzyjcie najnowszy trailer:

Podejrzyjcie ścieżkę dźwiękową:

📖Pomóż Iris uporać się z jej lękami

Trzeba mieć w życiu naprawdę dużo szczęścia, żeby uniknąć znęcania się, bycia samotnym i niezrozumianym. To właśnie spotkało Iris. Wyśmiewana, poniewierana ucieka się do własnego świata walcząc ze swoimi demonami z pomocą wyimaginowanych przyjaciół.

🃏Zbuduj niepokonaną talię i opracuj swoją strategię.

Iris and the Giant to roguelike deckbuilder. W grze znajduje się 51 kart i 62 demony. Jest to gra turowa, więc mądrze wybieraj kolejne ruchy. Właśnie tutaj widać, jak ważna jest strategia.

Ataki demonów odbierają ci Wolę. Gdy spadnie ona do 0, to będzie koniec gry i trzeba zaczynać od nowa.

🥇Nie poddawaj się i walcz

Iris and the Giant jest jak życie – możesz przegrać, ale nie chodzi o to, żeby nie przegrać. Chodzi o to, żeby się nie poddać. Powiedzenie mówi: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą„.

Mechanika Iris and the Giant nagrodzi cię za wytrwałość i nieustępliwość. Możesz przegrać, ale wrócisz silniejszy.

 

Zobacz także

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej. Prawdziwa...
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...
Defend The Rook

Defend The Rook

Walka planszowa o taktyce rogue-lite połączona z elementami tower defense. Pokonaj nadciągające hordy, aby pozostać przy życiu i uratować krainę! Ciesz się większą ilością taktyki niż w zwykłej grze TD, połączoną z dodatkowym wyzwaniem budowania wież i odpierania fal wrogów! Heroes of Might And Magic III na planszy ♛🏁...