Iris And The Giant

Iris And The Giant

Iris and The Giant to połączenie gatunków CCG, RPG i roguelike. Grasz jako Iris, która musi stawić czoła swoim lękom w swoim wyimaginowanym świecie. Zanurz się w melancholijną i trzymającą w napięciu przygodę, pełną potworów i wspomnień.

Założeniem jest tutaj zbudowanie talii kart, których będziesz używać do zabijania demonów lub ochrony siebie. Twoim celem jest oczyszczenie ścieżki do schodów i postęp. Tu potrzeba sprytu i planowania – wyczerpanie kart oznacza koniec gry.

Gotowi, aby zmierzyć się z wewnętrznymi demonami?

Obejrzyjcie najnowszy trailer:

Podejrzyjcie ścieżkę dźwiękową:

📖Pomóż Iris uporać się z jej lękami

Trzeba mieć w życiu naprawdę dużo szczęścia, żeby uniknąć znęcania się, bycia samotnym i niezrozumianym. To właśnie spotkało Iris. Wyśmiewana, poniewierana ucieka się do własnego świata walcząc ze swoimi demonami z pomocą wyimaginowanych przyjaciół.

🃏Zbuduj niepokonaną talię i opracuj swoją strategię.

Iris and the Giant to roguelike deckbuilder. W grze znajduje się 51 kart i 62 demony. Jest to gra turowa, więc mądrze wybieraj kolejne ruchy. Właśnie tutaj widać, jak ważna jest strategia.

Ataki demonów odbierają ci Wolę. Gdy spadnie ona do 0, to będzie koniec gry i trzeba zaczynać od nowa.

🥇Nie poddawaj się i walcz

Iris and the Giant jest jak życie – możesz przegrać, ale nie chodzi o to, żeby nie przegrać. Chodzi o to, żeby się nie poddać. Powiedzenie mówi: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą„.

Mechanika Iris and the Giant nagrodzi cię za wytrwałość i nieustępliwość. Możesz przegrać, ale wrócisz silniejszy.

 

Zobacz także

Crossroads Inn 2

Crossroads Inn 2

Zanurz się w Crossroads Inn 2, zaawansowanym, real-time management simie osadzonym w Delcrys, niesamowitym świecie fantasy. Zbuduj swoją karczmę, zarządzaj menu, usługami, pracownikami i gośćmi, i zostań najsłynniejszym karczmarzem na kontynencie. Twoja karczma, twoja opowieść – twój świat. Dodaj Grę Do Wishlisty! Witaj z powrotem w świecie Delcrys, gdzie...
RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach. OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich...
Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę! Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką...