Iris And The Giant

Iris And The Giant

Iris and The Giant to połączenie gatunków CCG, RPG i roguelike. Grasz jako Iris, która musi stawić czoła swoim lękom w swoim wyimaginowanym świecie. Zanurz się w melancholijną i trzymającą w napięciu przygodę, pełną potworów i wspomnień.

Założeniem jest tutaj zbudowanie talii kart, których będziesz używać do zabijania demonów lub ochrony siebie. Twoim celem jest oczyszczenie ścieżki do schodów i postęp. Tu potrzeba sprytu i planowania – wyczerpanie kart oznacza koniec gry.

Gotowi, aby zmierzyć się z wewnętrznymi demonami?

Obejrzyjcie najnowszy trailer:

Podejrzyjcie ścieżkę dźwiękową:

📖Pomóż Iris uporać się z jej lękami

Trzeba mieć w życiu naprawdę dużo szczęścia, żeby uniknąć znęcania się, bycia samotnym i niezrozumianym. To właśnie spotkało Iris. Wyśmiewana, poniewierana ucieka się do własnego świata walcząc ze swoimi demonami z pomocą wyimaginowanych przyjaciół.

🃏Zbuduj niepokonaną talię i opracuj swoją strategię.

Iris and the Giant to roguelike deckbuilder. W grze znajduje się 51 kart i 62 demony. Jest to gra turowa, więc mądrze wybieraj kolejne ruchy. Właśnie tutaj widać, jak ważna jest strategia.

Ataki demonów odbierają ci Wolę. Gdy spadnie ona do 0, to będzie koniec gry i trzeba zaczynać od nowa.

🥇Nie poddawaj się i walcz

Iris and the Giant jest jak życie – możesz przegrać, ale nie chodzi o to, żeby nie przegrać. Chodzi o to, żeby się nie poddać. Powiedzenie mówi: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą„.

Mechanika Iris and the Giant nagrodzi cię za wytrwałość i nieustępliwość. Możesz przegrać, ale wrócisz silniejszy.

 

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...