Strategic Mind: Spectre of Communism jest już dostępne na Xbox and PlayStation!

Strategic Mind: Spectre of Communism jest już dostępne na Xbox and PlayStation!

Warszawa, Polska | 9 marca 2023 – Czwarta część serii gier wojennych Strategic Mind, Strategic Mind: Spectre of Communism, jest już dostępna na PlayStation 4 i Xbox One. Wcześniej Klabater był odpowiedzialny za porting i wydanie gier Strategic Mind: Blitzkrieg, Strategic Mind: The Pacific oraz Strategic Mind: Fight for Freedom.

Gra opowiada alternatywną historię Armii Czerwonej po II wojnie światowej. Gracze wcielają się w rolę dowódcy prowadzącego armię w czasach zimnej wojny. Gra posiada głęboką, wciągającą fabułę, która pozwala zrozumieć ówczesne zmagania i widmo komunizmu, które zawisło nad światem.

Dzięki wciągającej mechanice rozgrywki, grafice 3d oraz bogatemu, szczegółowemu światu, Strategic Mind: Spectre of Communism oferuje nietuzinkowe, strategiczne wyzwania. Seria Strategic Mind jest ceniona głównie za prawdziwie przedstawione wydarzenia historyczne oraz scenariusze typu „co by było gdyby”.

„Cieszymy się, że możemy wydać kolejną grę na konsole. Nasze portfolio wydawnicze jest bardzo zróżnicowane – z jednej strony wydajemy strategie, z drugiej roguelike’i, RPG czy symulatory. Portujemy gry z uznane przez szerokie spektrum użytkowników. Dzięki temu możemy zachęcić graczy konsolowych do chwytania za sprawdzone i pozytywnie zrecenzowane gry.” – mówi Robert Wesołowski, CEO Klabater. „Poszerzenie naszego katalogu to jeden z głównych celów na ten rok. W jego realizacji pomaga nam długofalowa współpraca z deweloperami i wydawcami takimi jak Starni Games czy Goblinz Publishing. Spodziewam się podpisania kolejnych umów wydawniczych portingowych, jeszcze w tym roku.” – dodaje Robert Wesołowski.

Obejrzyj ostatnie konsolowe recenzje:

 

Cechy gry:

  • Dowódź siłami lądowymi, powietrznymi i morskimi, ze szczególnym uwzględnieniem bitew lądowych.
  • Ciesz się nowoczesną grafiką 3D wprowadzoną przez silnik UE4 ze szczegółowymi modelami wszystkich jednostek, cyklem dnia i nocy oraz efektami pogodowymi.
  • Ulepszaj i dostosowuj swoje oddziały, awansując je i wybierając umiejętności, które najlepiej pasują do Twojej strategii.
  • Dostarcz swoim żołnierzom dodatkowe wyposażenie do każdej operacji zgodnie z Twoją strategią i teatrem działań wojennych.
  • Zdobądź szereg nagród w trakcie gry i uzyskaj dostęp do unikalnych umiejętności dowództwa, których możesz się nauczyć, aby zwiększyć efektywność i synergię swoich oddziałów.
  • Zdobądź różne nowe jednostki z 10 różnych klas. Wszystkie jednostki i wyposażenie są dostępne w historycznie dokładnych okresach.
  • Przeglądaj różne „co by było, gdyby”, aby zobaczyć, co mogłoby się stać, gdyby radzieckie siły zbrojne kontynuowały walkę o światową rewolucję komunistyczną.
  • I wiele innych…

 

Strategic Mind: Spectre of Communism jest dostępne w Microsoft Store oraz PlayStation Store.