THE AMAZING AMERICAN CIRCUS Z NOWĄ DATĄ PREMIERY

THE AMAZING AMERICAN CIRCUS Z NOWĄ DATĄ PREMIERY

WARSZAWA – 13 lipca 2021 – Klabater informuje, że The Amazing American Circus ukaże się w późniejszym, niż pierwotnie planowano terminie. Gra trafi na PC i konsole 16 września br. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami z gry.

Nowy trailer prezentujący rozgrywkę:


W maju przeprowadziliśmy bardzo szerokie testy naszej produkcji. Skorzystaliśmy z możliwości zamkniętych testów, podczas których zaprosiliśmy wybranych przedstawicieli mediów oraz influencerów, którzy wraz z ponad 300-toma backerami z Kickstartera testowało rozgrywkę w The Amazing American Circus, a następnie w połowie maja, korzystając ze zorganizowanej wspólnie z serwisem STEAM aktywności “Klabater Publisher Sale” możliwość zagrania w naszą grę blisko 1000 graczom z całego świata. Po zakończeniu testów w czerwcu zebraliśmy ogromny i bezcenny materiał opinii i uwag odnośnie gry, który w większości został już wdrożony do finalnej produkcji. Niestety wszystkie zmiany wymagają czasu i stąd decyzja o nieznacznym przesunięciu premiery z 12 sierpnia na 16 września. Dzięki tej decyzji nie tylko uzyskamy znaczną poprawę grywalności, ale również będziemy mogli promocyjnie pokazać się z grą podczas targów Gamescom w Kolonii i PAX West w Seattle. Mam nadzieję, że społeczność skupiona wokół gry przyjmie tą decyzję ze zrozumieniem i poczeka jeszcze te parę dodatkowych tygodni na The Amazing American Circus.” – powiedział Michał Gembicki, Join-CEO w Klabaterze.


Jedna z animowanych cut-scenek z gry:

The Amazing American Circus zostanie wydany 16 września 2021 na platformach PC, PlayStation 4/5, Nintendo Switch, Xbox One, oraz Xbox Series X. Więcej informacji na karcie STEAM, stronie gry oraz profilach Facebook i Twitter.

Gra zadebiutuje na PC i konsolach w cenie 19,99 USD/EUR w wersji podstawowej oraz 29,99 USD/EUR w wersji Ringmaster’s Edition zawierającej m.in. country-folkowy soundtrack z gry i zestaw dodatków cyfrowych, w tym przepiękną książkę kucharską i lorebook wprowadzający w świat gry.

Grę można zamówić w przedsprzedaży w wyjątkowej ofercie w serwisach GOG.com oraz Humble Store.

 

Więcej materiałów do pobrania na dysku prasowym Klabatera
Pre-order gry dostępny na GOG.com