THE AMAZING AMERICAN CIRCUS – PREMIERA JUŻ JUTRO

THE AMAZING AMERICAN CIRCUS – PREMIERA JUŻ JUTRO

Warszawa – 15.09, 2021 – The Amazing American Circus ma za sobą niezwykle udane targi Gamescom, gra została pokazana w ramach festiwalu Awesome indies, prezentacji gier niezależnych zorganizowanej przez redakcję IGN. W trakcie imprezy trailery z gry pojawiły się również na oficjalnych kanałach PlayStation oraz Xboxa.

Nasza niepowtarzalna karcianka zadebiutuje na PC, Playstation, Xbox oraz Nintendo Switch już jutro (16.09) o 16:00!


O GRZE

The Amazing American Circus to oryginalne połączenie mechanik karcianych, znanych fanom gier jak Slay the Spire, z rozwiązaniami rodem z tycoonów i symulatorów. Gracze będą musieli wykazać się strategicznym planowaniem trasy cyrkowej oraz trafnym doborem artystów mających zabawić publiczność. Nie jest to proste, publika różni się w zależności od miejsca występu i postępów gracza. Artyści, którzy rozbawią górników, niekoniecznie sprawdzą w konfrontacji z kowbojami. Triki, które pozwolą zjednać sympatię gangsterów z Los Angeles, mogą okazać się bezużyteczne wobec tajemniczych postaci z amerykańskiego folkloru! Czy stać Cię na to by zrujnowany cyrk odziedziczony po ojcu zamienić w imperium rozrywki?


EDYCJE I CENA GRY

Na PC The Amazing American Circus zadebiutuje w dwóch edycjach: standardowej oraz Ringmaster’s Edition zawierającej bogaty zestaw materiałów cyfrowych, w tym:

  • Przepięknie wydaną książkę kucharską przygotowaną wraz z Nerds’ Kitchen
  • Zestaw tapet z gry
  • Cyfrową mapę USA
  • Cyfrowy zestaw kart do gry Czarny Piotruś okraszony grafikami z gry
  • Materiały wideo, w tym teledysk do piosenki Where the Wind May Blow w wykonaniu Aliny Lesnik
  • The Circus Symphony, czyli znakomity soundtrack z gry autorstwa Patryka Sceliny. Ścieżka dźwiękowa z gry to uczta dla fanów tradycyjnego folku, country i akustycznego bluesa rodem z USA.

Wersja  standardowa na PC The Amazing American Circus dostępna będzie na premierę z 10% zniżką. Poniżej lista sklepów:

The Amazing American Circus od dnia premiery dostępny jest też na wszystkie konsole obecnej generacji:

Cena wersji standardowej to 19,99 EUR /USD, zaś Ringmaster’s Edition dostępne będzie w cenie 29,99 EUR /USD