Starward Rogue: Bullet Hell Roguelite w katalogu dzięki nowej umowie z Arcen Games

Starward Rogue: Bullet Hell Roguelite w katalogu dzięki nowej umowie z Arcen Games

Warszawa, Polska | 17 sierpnia, 2023 – Klabater SA ogłasza zawarcie nowej umowy z Arcen Games, LLC na portowanie gry Starward Rogue. To ekscytujący krok by trafić do konsolowych odbiorców strzelanek science-fiction bullet hell, ze Starward Rogue, które pierwotnie ukazało się 22 stycznia 2016 roku na PC.

Starward Rogue oferuje graczom ekscytującą strzelankę z gatunku bullet hell twin-stick shooter, w której przemierzają oni Megalith, labirynt osadzony w ścianie gwiazdy. W grze wcielają się w rolę mecha stworzonego z głowy Kosmicznej Hydry – z innego tytułu Arcen Games. Uzbrojeni w zróżnicowany wachlarz broni, dodatków i ulepszeń, gracze muszą przemierzać ewoluujące katakumby, które powiększają się z każdym sukcesem, stawiając czoła zwykłym wrogom, minibossom i epickim bossom w ponad 500 pokojach. Gra została bardzo dobrze przyjęta na PC przez krytyków i fanów, będąc porównywaną do takich tytułów jak Binding of Isaac.

 

Kluczowe cechy Starward Rogue:

  • 9 startowych mechów z unikalnymi zdolnościami, takimi jak kontrola czasu i magnetyzm strzałów.
  • 5 poziomów trudności dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności.
  • Ponad 350 przedmiotów, w tym broń aktywna, materiały eksploatacyjne i ulepszenia pasywne.
  • Ponad 500 pomieszczeń do zbadania, w tym specjalne potępione pokoje przetrwania.
  • Wszechstronny system profitów pozwalający na zróżnicowaną budowę postaci.
  • Sekrety! Wśród nich „niesamowitości”, które znacząco zmieniają sposób rozgrywki.

PRESS KIT

W ramach partnerstwa Klabater SA zobowiązuje się do zbadania nowych opcji lokalizacji i wyeliminowania potencjalnych błędów, aby zapewnić płynne i przyjemne wrażenia dla graczy konsolowych.

Konsolowe wersje Starward Rogue wkrótce rozpoczną prace i zostaną wydane na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch. Fani gry mogą z niecierpliwością oczekiwać zanurzenia się w hipnotyzującym uniwersum science-fiction na swoich ulubionych platformach.