Moonshine Inc. jest już dostępny!

Moonshine Inc. jest już dostępny!

Warszawa –  1 grudnia, 2022 – Już dziś debiutuje nasz najważniejszy tytuł i zarazem kolejna autorska produkcja – Moonshine Inc. Gra jest dostępna na platformie Steam.

Tytuł jest strategią z gatunku tycoon z rozbudowaną warstwą ekonomiczną oraz zaawansowanymi funkcjami craftingowymi. Wishlista Moonshine Inc. do dnia premiery przekroczyła przewie 40 tys. W grze gracze poznają od podstaw proces destylacji wysokoprocentowych alkoholi, zbudują własną destylarnię i nauczą się unikać czujnego oka władzy jednocześnie prowadząc szeroko zakrojoną operację sprzedaży nielegalnego alkoholu.

GET THE KNOW-HOW AND CRAFT FINE LIKKERS

– Po dwóch latach intensywnej pracy oddajemy w ręce graczy nasz największy tegoroczny tytuł. Liczymy, że gra trafi w gusta odbiorców. Po targach, spotkaniach z testerami i po ostatnich playtestach mamy przekonanie, że wykonaliśmy dużo dobrej pracy – mówi Robert Wesołowski, członek zarządu Klabater SA. – Gra zgromadziła prawie 40 tys. wishlist, premiera poprzedzona była aktywną promocją, sądzimy, że tytuł ma szanse na długofalową sprzedaż. Zakładamy, że Moonshine Inc. będzie w przyszłości wzbogacony o nową zawartość. Gra jest póki co dostępna na PC, w przyszłości opublikujemy produkcję na konsole – dodaje Robert Wesołowski. 


Moonshine Inc. jest już dostępny na:

STEAM

GOG