Klabater SA nawiązał współpracę z wiodącą koreańską cyfrową platformą wydawniczą Smilegate Stove, Inc.

Klabater SA nawiązał współpracę z wiodącą koreańską cyfrową platformą wydawniczą Smilegate Stove, Inc.

Warszawa – 25 czerwca 2021 – Dzięki współpracy, jeszcze w tym roku użytkownicy Stove będą mogli zagrać w zlokalizowane na język koreański gry z portfolio Klabater SA: Crossroads Inn, We. The Revolution oraz Help Will Come Tomorrow. Dodatkowo w serwisie Stove w momencie premiery pojawi się również najnowsza produkcja Spółki gra – The Amazing American Circus.

“Współpraca ze Smilegate Stove pozwoli Spółce na otwarcie nowego kanału zbytu na jednym z największych i dynamicznie rozwijających się rynków PCtowych na świecie. Obecność gier Klabater SA w sklepie Stove pozwoli dodatkowo pozycjonować się na rynku azjatyckim wśród 18 milionów aktywnych użytkowników PC, specjalnie dla nich, nasze gry zostaną przetłumaczone na język koreański, a Stove zaangażuje swoją społeczność i środki marketingowe w ich lokalną promocję.” komentuje – Michał Gembicki, członek zarządu Klabater SA.

O Smilegate:

Założona w 2002 roku jako Smilegate Inc., zasłynęła z developmentu najsłynniejszej gry online FPS Crossfire, wydanej po raz pierwszy w 2007 roku przez Tencent w Chinach, z aktualną bazą ponad 670 milionów graczy na całym świecie (to tyle ile jest wszystkich graczy w całej Europie!). Deweloper wielu innych gier oraz wydawca w Korei Południowej, Ameryce Północnej i Południowej, Europie i w Filipinach. Obecnie funkcjonuje jako grupa spółek Smilegate Holdings, Entertainment, MegaLab, Stove, RPG, Megaport, Foundation i innych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SMILEGATE