Klabater Publisher Sale 2023 wystartował na Steam!

Klabater Publisher Sale 2023 wystartował na Steam!

Warszawa, Polska | 1 czerwca, 2023 – Z radością ogłaszamy dwie duże aktualizacje, które zachwycą graczy na całym świecie. Coroczna wyprzedaż Klabater Publisher Sale na Steam to okazja na cały katalog Klabater z niesamowitymi zniżkami, podczas gdy Moonshine Inc. – nasza gra o zarządzaniu otrzymuje długo oczekiwaną aktualizację 1.1, która wprowadza szereg ulepszeń i poprawek.

Klabater Publisher Sale oraz Klabater Collection Bundle

Z dumą rozpoczynamy coroczną wyprzedaż na Steam. Od 1 do 8 czerwca gracze mogą skorzystać z niesamowitych rabatów na nasz cały katalog, oszczędzając do 90%. To wydarzenie stanowi idealną okazję dla graczy do poszerzenia swoich bibliotek gier, odkrycia nowych przygód i skorzystania z różnorodnej gamy tytułów oferowanych przez nasze wydawnictwo, wśród których można znaleźć wszystkie nasze bestsellery i więcej.

ODWIEDŹ STRONĘ WYPRZEDAŻY

Dla tych, którzy szukają najlepszej oferty na gry, Klabater oferuje specjalną zniżkę na cały katalog „KLABATER COLLECTION”. Na czas wyprzedaży gracze mogą kupić wszystkie gry w jednym zestawie z bezkonkurencyjną zniżką 70% lub uzupełnić swoją kolekcję o brakujące tytuły, kupując wszystkie pozostałe z odpowiednią zniżką. Ten zestaw zapewnia graczom dostęp do skarbnicy wciągających wrażeń w niewiarygodnie przystępnej cenie.

Moonshine Inc. otrzymał aktualizację 1.1

Aktualizacja 1.1 wprowadza do gry Moonshine Inc. kilka istotnych ulepszeń, które są odpowiedzią na sugestie graczy i poprawiają ogólną rozgrywkę. Aktualizacja zawiera poprawki różnych drobnych błędów, a co najważniejsze, gracze mogą spodziewać się wielu ekscytujących nowych funkcji i usprawnień, mających na celu znaczną poprawę wydajności. Ogólne poprawki zostały dostosowane, aby zapewnić płynniejszą rozgrywkę, podczas gdy poszczególne części procesu produkcyjnego – fermentacja, destylacja, butelkowanie – zostały poddane drobiazgowym korektom, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia.

SZCZEGÓŁY NA STRONIE  GRY MOONSHINE INC. na STEAM