HELIBORNE ZADEBIUTUJE NA XBOX SERIES X I XBOX ONE JUŻ 16 CZERWCA!

HELIBORNE ZADEBIUTUJE NA XBOX SERIES X I XBOX ONE JUŻ 16 CZERWCA!

WARSZAWA27 maja 2021 – Klabater ma przyjemność ogłosić, że gra Heliborne – symulator nowoczesnego pola walki z użyciem śmigłowców bojowych – trafi na konsole Xbox One i Xbox Series X już 16 czerwca br. Specjalna edycja gry na konsole Microsoftu zawierać będzie wszystkie dotychczas opublikowane dodatki z kamuflażami i inne rozszerzenia dostępne na PC. Gra zadebiutuje w cenie 29,99 USD/€.

  • Już 2 czerwca o godzinie 15:00 naszego czasu ruszy również pre-order gry
  • Jeśli jesteś zainteresowany/a kodem recenzenckim gry, proszę o kontakt na lukasz.mach@klabater.com

Gra Heliborne zadebiutowała na platformie Steam w październiku 2017. Do końca 2020 r gra wraz z dodatkami w wersji PC sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy.

Klabater przejął prawa do marki w 2019 roku, a niedługo potem – wydając wersję Enhanced Edition – poprawił jakość wizualną oryginalnej gry oraz wprowadził znaczące usprawnienia: prototypy helikopterów, nocne wersje map, zmodernizowany silnik. Zaktualizowano również fizykę obiektów w grze oraz odświeżono interfejs. Wszystkie te usprawnienia znajdą się w edycji Xboxowej, za którą odpowiada specjalnie utworzony kilkuosobowy zespół portingowy.

Heliborne to marka, która pomogła Klabaterowi wystartować, do dziś gra sprzedaje się bardzo dobrze na PC pozostając jednym z naszych long sellerów. Darzymy ją więc wyjątkowym sentymentem.” – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze. – „Przejęliśmy prawa do tej produkcji od studia JetCat Games, bo mocno wierzymy w potencjał rozwoju tego uniwersum. Fani śmigłowców nie są przesadnie rozpieszczani jeśli chodzi o konsole, dlatego cieszę się, że będą mogli ograć Heliborne’a w najlepszej dostępnej wersji.”

https://multimedia.getresponse.com/getresponse-wscyg/photos/351ffc82-5a64-4f7f-afae-e7e3251dde6c.png

W Heliborne stawisz czoła przeciwnikom w trakcie wiernie odwzorowanych misji historycznych oraz staniesz do rywalizacji w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata. Będziesz mógł walczyć ramię w ramię z przyjaciółmi w ekscytującym trybie kooperacji. Gra wprowadza w ekscytujący świat śmigłowego lotnictwa wojskowego i pozwala doświadczyć podniebnych starć, oddając graczowi do dyspozycji maszyny z różnych epok (od lat 50. aż do czasów współczesnych) oraz szeroki wachlarz map i misji. Heliborne oferuje przy tym dynamiczne pole bitwy, gdzie siły powietrzne wspierają oddziały naziemne, odpowiedzialne za fortyfikowanie pozycji i tworzenie linii zaopatrzeniowych

Heliborne w wersji na Xbox One oraz Series X:
  • Zasiądź za sterami najbardziej znanych sowieckich i amerykańskich helikopterów bojowych!
  • Ponad 40 legendarnych śmigłowców z lat 1955-2003!
  • Ponad 100 dostępnych wariantów uzbrojenia!
  • Misje historyczne w trybie kooperacji!
  • 6 otwartych map, m.in.: Zatoka Tonkińska (Wietnam), Operacja Nguyen Hue (Wietnam), Prowincja Badachszan (Afganistan)!
  • 3 tryby rozgrywki: dla pojedynczego gracza, kooperacji i rywalizacja sieciowa do 10 graczy!
  • Otwarte mapy typu sandbox!

Heliborne na Xbox One i Xbox Series X zadebiutuje 16 czerwca w cenie 29,99 USD/€.