Heliborne otrzymał upgrade do osobnej wersji na PlayStation 5

Heliborne otrzymał upgrade do osobnej wersji na PlayStation 5

Warszawa, Polska – 25 marca 2023 r. – Entuzjaści gier z udziałem śmigłowców, przygotujcie się! Ogłaszamy, że Heliborne, dynamiczna i pełna adrenaliny gra wojenna z udziałem śmigłowców, pojawi się w najnowszej aktualizacji na konsoli PlayStation 5.

Heliborne PS5 – Obejrzyj nowy materiał wideo!

Po tym, jak poprzednia wersja Heliborne zrobiła furorę na PS4, nowa wersja na PS5 obiecuje jeszcze bardziej wciągające wrażenia z rozgrywki. Gracze mogą teraz cieszyć się praktycznymi ulepszeniami zaprojektowanymi w celu poprawy każdego aspektu rozgrywki.

Aktualizacja do Heliborne na PS5 wprowadza szereg pragmatycznych ulepszeń dostosowanych do podniesienia poziomu eskapad helikopterem. Wśród tych ulepszeń znajduje się pełna możliwość uzupełniania zapasów w bazie, funkcja zaprojektowana w celu zmniejszenia obciążeń logistycznych i usprawnienia rozgrywki.

Dodatkowo, ulepszenia w kwestii języka gwarantują, że nazwy misji będą wyświetlane poprawnie, niezależnie od ustawień użytkownika, sprzyjając płynniejszej i bardziej wciągającej rozgrywce. Usuwając znane błędy, staramy się utrzymać warunki wolne od zakłóceń, pozwalając graczom w pełni zaangażować się w akcję.

Co więcej, interfejs użytkownika ułatwia bardziej efektywne zarządzanie eskadrami, dzięki czemu gracze mogą płynnie koordynować swoje działania w chaosie powietrznych bitew. W połączeniu z krótszymi czasami ładowania i ulepszoną oprawą wizualną, aktualizacja Heliborne na PS5 obiecuje satysfakcjonujące wrażenia z gry dla entuzjastów wojny helikopterów.

 

Dla wszystkich pilotów helikopterów, którzy odnieśli zwycięstwo w przestworzach na PS4, aktualizacja do PS5 jest za darmo

POBIERZ GRĘ NA PLAYSTATION