HELIBORNE DEBIUTUJE NA XBOX SERIES X|S ORAZ XBOX ONE

HELIBORNE DEBIUTUJE NA XBOX SERIES X|S ORAZ XBOX ONE

WARSZAWA – 16 czerwca, 2021 – Klabater ma przyjemność poinformować, że gra Heliborne – symulator nowoczesnego pola walki z użyciem śmigłowców bojowych – zadebiutowała właśnie na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Gra Heliborne wraz z dodatkami w wersji PC sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy. Klabater przejął prawa do marki w 2019 roku, a niedługo potem – wydając wersję Enhanced Edition – poprawił jakość wizualną oryginalnej gry oraz wprowadził znaczące usprawnienia: prototypy helikopterów, nocne wersje map, zmodernizowany silnik.

„Heliborne to marka, która odniosła duży sukces na PC. Wersja przygotowana pod konsole Microsoftu zawiera wszystkie poprawki i dodatkową zawartość znaną z pecetów.” – mówi Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze. – „Liczę, że wszyscy fani konsol, którzy szukali dynamicznej rozgrywki lotniczej docenią Heliborne’a”

NIE TYLKO DLA KONSOLOWCÓW… WEEKEND Z ALIENWARE!

Nie tylko konsolowi fani mają co świętować. Heliborne w wersji na PC będzie również dostępny w ramach Free Play Weekend dla społeczności Alienware. W produkcję Klabatera można zagrać od 16 do 21 czerwca odwiedzając [TEN ADRES].

HELIBORNE

Staw czoła przeciwnikom w wiernie odwzorowanych misjach historycznych lub rywalizuj w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata. W Heliborne będziesz mógł walczyć ramię w ramię z przyjaciółmi w ekscytującym trybie kooperacji. Gra wprowadza w ekscytujący świat śmigłowego lotnictwa wojskowego i pozwala doświadczyć podniebnych starć, oddając graczowi do dyspozycji maszyny z różnych epok (od lat 50. aż do współczesnych) oraz szeroki wachlarz map i misji. Heliborne oferuje przy tym dynamiczne pole bitwy, gdzie siły powietrzne wspierają oddziały naziemne, odpowiedzialne za fortyfikowanie pozycji i tworzenie linii zaopatrzeniowych

Najważniejsze cechy gry:

🚁 Zasiądź za sterami najbardziej znanych sowieckich i amerykańskich helikopterów bojowych!
🚁 Ponad 40 legendarnych śmigłowców z lat 1955-2003!
🚁 Ponad 100 dostępnych wariantów uzbrojenia!
🚁 Misje historyczne w trybie kooperacji!
🚁 6 otwartych map, m.in.: Zatoka Tonkińska (Wietnam), Operacja Nguyen Hue (Wietnam), Prowincja Badachszan (Afganistan)!
🚁 3 tryby rozgrywki: dla pojedynczego gracza, kooperacji i rywalizacja sieciowa do 10 graczy!
🚁 Otwarte mapy typu sandbox!

Heliborne na Xbox One i Xbox Series X|S dostępna jest w cenie 29,99 USD/€.