Strategic Mind: Fight for Freedom

Strategic Mind: Fight for Freedom

Ocalenie twierdzy demokracji i wolności w Europie przed totalitarną opresją mocarstw Osi leży w twoich rękach!

🌎 Strategic Mind: Fight for Freedom to oparta na historii strategia turowa osadzona w czasach 2 wojny światowej. Czeka Cię walka w całej Europie, Afryce i Birmie. Czy zdecydujesz się poświęcić czas na odpowiednie rozpoznanie przed atakiem, czy postawisz na szybką i agresywną taktykę? Czy wykorzystasz noc lub deszcz na swoją korzyść, podkradając się do pozycji wroga, czy po prostu będziesz narzekał, że pogoda była niesprzyjająca? Pomożesz mieszkańcom czy zostawisz ich na pastwę losu?

Bądź świadkiem II wojny światowej z dwóch różnych perspektyw:
Brytyjska zawiera w pełne historyczne bitwy, w których dowodzisz armią brytyjską jako Sir Harold Alexander. Przejmij dowodzenie nad ewakuacją Dunkierki. Walcz z Japończykami w Birmie i Włochami w Afryce. Odwróć losy wojny przeciwko Niemcom pod El Alamein. Doprowadź do końca wojnę w Afryce Północnej i poprowadź zwycięski desant we Włoszech w 1943 roku.

Amerykańska część kampanii obejmuje działania historyczne do momentu pokonania Niemiec, a także zawiera szereg alternatywnych bitew przeciwko ZSRR po tym wydarzeniu. Poprowadź armię amerykańską jako generał Dwight Eisenhower. Przejdź całą drogę od lądowania w D-Day do upadku Berlina. Zapewnij sukces operacji Market Garden, odeprzyj ostatnią niemiecką ofensywę w Ardenach i zadaj zabójczy cios w serce Rzeszy. Następnie przenieś się do alternatywnej historii roku 1946 i zmierz się z najsilniejszym przeciwnikiem – Armią Czerwoną.


Cechy gry:

🎖️ Zadania oparte na prawdziwych wydarzeniach historycznych.

🎖️ Możliwy alternatywny przebieg historii – co by się stało, gdyby alianci wyruszyli na wojnę przeciwko ZSRR w 1946 roku?

🎖️ Immersyjna rozgrywka – ciesz się napędzaną narracją rozgrywką z mnóstwem dialogów między historycznymi postaciami w trakcie każdej operacji.

🎖️ Zaawansowany menedżer armii – wybierz skład swoich sił. Pozyskuj nowe jednostki, ulepszaj lub zwalniaj te przestarzałe.

🎖️ Prawdziwi bohaterowie II wojny światowej – przydziel do swoich armii historyczne osobistości i uzyskaj dostęp do specjalnych umiejętności.

🎖️ Realistyczna grafika 3D – studiuj mapę bitwy mapę bitwy i skorzystaj z grafiki 3D, zawierającej wolumetryczny teren i fizycznie symulowany ruch jednostek.

🎖️ Dbałość o szczegóły – gra stworzona przez zespół pasjonatów historii WW2.

Zobacz także

Weedcraft Inc

Weedcraft Inc

Weedcraft Inc zagłębia się w świat produkcji, hodowli oraz sprzedaży zioła w Ameryce, oferując graczowi szczegółowy wgląd w finanse, politykę i aspekty kulturowe burzliwego związku tego kraju z kłopotliwą, ale i obiecującą rośliną. Przyszli konopni magnaci będą zmuszeni do obrotnego dysponowania zasobami podczas kierowania produkcją i dystrybucją swojego produktu....
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...
Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju....