orbit.industries

orbit.industries

Buduj i zarządzaj odległymi stacjami orbitalnymi! Trenuj swoje umiejętności w trybie kampanii lub zanurz się głęboko przestrzeni, w trybie Free Play. Czy masz umiejętności i spryt, aby zostać pionierem kosmosu?

 

Istnieje wiele kosmicznych symulatorów, większość z nich skupia się na eksploracji odległej przestrzni kosmicznej lub kolonizacji planet, jednak budowa i zarządzanie stacją orbitalną to nowe i wyjątkowe wyzwanie!

 

 

orbit.industries łączy inspirację klasyczną literaturą science fiction, filmami i popularnymi serialami o tematyce kosmicznej z rzeczywistą wiedzą i postępem osiągniętym w dziedzinie eksploracji kosmosu, inżynierii kosmicznej i rozwoju stacji orbitalnych.

 

orbit.Industries oferuje dwa oddzielne graficznie widoki podczas pracy nad stacją:

Widok zewnętrzny pokazuje Twoją stację na orbicie. Tutaj będziesz budował i instalował nowe moduły 3D – każdy o innej funkcjonalności – i przy okazji dbał o ich design. Będziesz kontrolował i nadzorował wszystkie statki przybywające i opuszczające stację. Pełne środowisko 3D pozwala na rozbudowę stacji we wszystkich wymiarach, wykorzystując nieskończoną przestrzeń.

Tak zwana Abstrakcyjna Warstwa Systemowa (Abstract System Layout – ASL) umożliwia konfigurowanie i monitorowanie różnych cykli produkcyjnych, aby organizować zasoby i usługi tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Systemy te są umieszczone i połączone w oddzielnym, abstrakcyjnym widoku, który jest przedstawiony w formie płytki drukowanej.

Dwie różne perspektywy wizualne gry zapewniają dużą swobodę twórczą i optyczną zmienność widoku zewnętrznego, umożliwiając graczom pełne wykorzystanie trójwymiarowości w przestrzeni. Jednocześnie, przeniesienie procesów organizacyjnych z setkami linii produkcyjnych wewnątrz stacji do osobnego widoku ASL zapewnia maksymalną przejrzystość.

orbit.industries oferuje unikalny system ekonomiczny. Twoim zadaniem jest uczynić swoją stację jak najbardziej rentowną i wydajną. Tworzenie stabilnych linii produkcyjnych jest utrudnione przez występowanie błędów i usterek, takich jak pożary czy ataki hakerskie. Błędy te opierają się na określonych prawdopodobieństwach ich występowania, które są związane z każdym modułem i każdym systemem.

Dodatkowo, istnieją różne mechanizmy zapobiegające przeciążeniu obwodów produkcyjnych, co zwiększa trudności w osiągnięciu wysokiej lub nawet maksymalnej wydajności. Możesz też mieć pozytywny wpływ na stację poprzez budowanie modułów i systemów, takich jak ambulatorium czy dron naprawczy. Mają one pozytywny wpływ na zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia błędu pobliskich modułów i systemów w pewnym promieniu i dodają jeszcze większą różnorodność projektów.

orbit.industries oferuje 3 kampanie do rozegrania w trybie dla jednego gracza, każda osadzona w innej przestrzeni, więc w każdej z nich stacja będzie orbitować wokół innej planety. Gracze muszą zbudować urządzenie do terraformowania planety, aby uczynić ją zdatną do zamieszkania i bogatą w zasoby.

Gracze muszą zbudować jeden specyficzny dla kampanii złożony moduł, składający się z kilku mniejszych modułów. Każdy z tych modułów musi być odblokowany przez badanie technologii poprzez projekty, a każdy z nich wymaga od gracza zbudowania najpierw różnych innych modułów podstawowych.

Dodatkowo gracze mają do wyboru tryby:

 • Tryb ENDLESS to rodzaj rozgrywki bez określonego celu – buduj nowe moduły i systemy, zarabiaj pieniądze poprzez projekty i odblokowuj nowe technologie, aby uczynić stację kosmiczną jeszcze większą i bardziej wydajną.
 • Tryb CREATIVE: choć podobny do trybu ENDLESS, pozwala podejść do gry z bardziej swobodnym nastawieniem i budować swoją stację z absolutną swobodą. Wszystkie technologie są już odblokowane od samego początku i nie ma żadnych ograniczeń co do pieniędzy czy czasu!

Kluczowe elementy orbit.industries:

 • W pełni trójwymiarowa stacja pokazana w dwóch różnych perspektywach wizualnych
 • Konfiguracja i zarządzanie liniami i cyklami produkcyjnymi
 • Badania i rozwój nowych technologii związanych z produkcją
 • System zamówień i nagród, aby utrzymać ciągłe zaangażowanie graczy
 • Kontrakty, które gracze mogą zaakceptować dla jednego z dwóch powodów:
  – Zdobycie pieniędzy na rozbudowę stacji kosmicznej w formie nagrody
  – Badania i odblokowanie nowych technologii, w postaci nowego modułu wymaganego do dalszego rozwoju
 • 54 moduły , które możesz zbudować i poszerzać perspektywy swojej stacji

Zobacz także

As Far As The Eye

As Far As The Eye

Zbuduj mobilną wioskę i podróżuj ze swoim plemieniem do centrum świata w tej grze roguelike o zarządzaniu zasobami. As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka. Wciel...
Legend of Keepers

Legend of Keepers

W tej grze nawiązującej do gatunku rogue-lite gracz rozpoczyna karierę Władcy Podziemi i musi ich bronić! 🐉 Gra obronna rogue-lite Każda gra jest inna, ale gracze zachowują niektóre premie Władców pomiędzy kolejnymi próbami. Jak już wspomnieliśmy, nasza gra to mieszanka gatunku rogue-lite i gry polegającej na obronie podziemi. Jak...
Weedcraft Inc

Weedcraft Inc

Weedcraft Inc zagłębia się w świat produkcji, hodowli oraz sprzedaży zioła w Ameryce, oferując graczowi szczegółowy wgląd w finanse, politykę i aspekty kulturowe burzliwego związku tego kraju z kłopotliwą, ale i obiecującą rośliną. Przyszli konopni magnaci będą zmuszeni do obrotnego dysponowania zasobami podczas kierowania produkcją i dystrybucją swojego produktu....