orbit.industries

orbit.industries

Buduj i zarządzaj odległymi stacjami orbitalnymi! Trenuj swoje umiejętności w trybie kampanii lub zanurz się głęboko przestrzeni, w trybie Free Play. Czy masz umiejętności i spryt, aby zostać pionierem kosmosu?

 

Istnieje wiele kosmicznych symulatorów, większość z nich skupia się na eksploracji odległej przestrzni kosmicznej lub kolonizacji planet, jednak budowa i zarządzanie stacją orbitalną to nowe i wyjątkowe wyzwanie!

orbit.industries łączy inspirację klasyczną literaturą science fiction, filmami i popularnymi serialami o tematyce kosmicznej z rzeczywistą wiedzą i postępem osiągniętym w dziedzinie eksploracji kosmosu, inżynierii kosmicznej i rozwoju stacji orbitalnych.

 

orbit.Industries oferuje dwa oddzielne graficznie widoki podczas pracy nad stacją:

Widok zewnętrzny pokazuje Twoją stację na orbicie. Tutaj będziesz budował i instalował nowe moduły 3D – każdy o innej funkcjonalności – i przy okazji dbał o ich design. Będziesz kontrolował i nadzorował wszystkie statki przybywające i opuszczające stację. Pełne środowisko 3D pozwala na rozbudowę stacji we wszystkich wymiarach, wykorzystując nieskończoną przestrzeń.

Tak zwana Abstrakcyjna Warstwa Systemowa (Abstract System Layout – ASL) umożliwia konfigurowanie i monitorowanie różnych cykli produkcyjnych, aby organizować zasoby i usługi tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Systemy te są umieszczone i połączone w oddzielnym, abstrakcyjnym widoku, który jest przedstawiony w formie płytki drukowanej.

Dwie różne perspektywy wizualne gry zapewniają dużą swobodę twórczą i optyczną zmienność widoku zewnętrznego, umożliwiając graczom pełne wykorzystanie trójwymiarowości w przestrzeni. Jednocześnie, przeniesienie procesów organizacyjnych z setkami linii produkcyjnych wewnątrz stacji do osobnego widoku ASL zapewnia maksymalną przejrzystość.

orbit.industries oferuje unikalny system ekonomiczny. Twoim zadaniem jest uczynić swoją stację jak najbardziej rentowną i wydajną. Tworzenie stabilnych linii produkcyjnych jest utrudnione przez występowanie błędów i usterek, takich jak pożary czy ataki hakerskie. Błędy te opierają się na określonych prawdopodobieństwach ich występowania, które są związane z każdym modułem i każdym systemem.

Dodatkowo, istnieją różne mechanizmy zapobiegające przeciążeniu obwodów produkcyjnych, co zwiększa trudności w osiągnięciu wysokiej lub nawet maksymalnej wydajności. Możesz też mieć pozytywny wpływ na stację poprzez budowanie modułów i systemów, takich jak ambulatorium czy dron naprawczy. Mają one pozytywny wpływ na zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia błędu pobliskich modułów i systemów w pewnym promieniu i dodają jeszcze większą różnorodność projektów.

orbit.industries oferuje 3 kampanie do rozegrania w trybie dla jednego gracza, każda osadzona w innej przestrzeni, więc w każdej z nich stacja będzie orbitować wokół innej planety. Gracze muszą zbudować urządzenie do terraformowania planety, aby uczynić ją zdatną do zamieszkania i bogatą w zasoby.

Gracze muszą zbudować jeden specyficzny dla kampanii złożony moduł, składający się z kilku mniejszych modułów. Każdy z tych modułów musi być odblokowany przez badanie technologii poprzez projekty, a każdy z nich wymaga od gracza zbudowania najpierw różnych innych modułów podstawowych.

Dodatkowo gracze mają do wyboru tryby:

 • Tryb ENDLESS to rodzaj rozgrywki bez określonego celu – buduj nowe moduły i systemy, zarabiaj pieniądze poprzez projekty i odblokowuj nowe technologie, aby uczynić stację kosmiczną jeszcze większą i bardziej wydajną.
 • Tryb CREATIVE: choć podobny do trybu ENDLESS, pozwala podejść do gry z bardziej swobodnym nastawieniem i budować swoją stację z absolutną swobodą. Wszystkie technologie są już odblokowane od samego początku i nie ma żadnych ograniczeń co do pieniędzy czy czasu!

Kluczowe elementy orbit.industries:

 • W pełni trójwymiarowa stacja pokazana w dwóch różnych perspektywach wizualnych
 • Konfiguracja i zarządzanie liniami i cyklami produkcyjnymi
 • Badania i rozwój nowych technologii związanych z produkcją
 • System zamówień i nagród, aby utrzymać ciągłe zaangażowanie graczy
 • Kontrakty, które gracze mogą zaakceptować dla jednego z dwóch powodów:
  – Zdobycie pieniędzy na rozbudowę stacji kosmicznej w formie nagrody
  – Badania i odblokowanie nowych technologii, w postaci nowego modułu wymaganego do dalszego rozwoju
 • 54 moduły , które możesz zbudować i poszerzać perspektywy swojej stacji

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...