Crossroads Inn 2 otrzymało kartę na Steam

Crossroads Inn 2 otrzymało kartę na Steam

Warszawa, Polska | 28 czerwca 2023 – Z dumą ogłaszamy ujawnienie strony Steam i pierwszego oficjalnego zwiastuna Crossroads Inn 2, wyczekiwanej kontynuacji naszego oryginalnego bestsellera. Z planowaną premierą w 2024 roku, prezentujemy swój artystyczny kierunek i przedstawiamy pierwsze fragmenty grafiki 3D, opracowanej na silniku Unity.

Bazując na sukcesie swojego uznanego przez krytyków poprzednika, wydanego w 2019 roku, Crossroads Inn 2 łączy w sobie elementy strategii ekonomicznej, symulacji i RPG. Wcielając się w rolę karczmarza, gracze będą musieli stawić czoła ekscytującym wyzwaniom związanym z prowadzeniem karczmy, począwszy od planowania, budowania i wyposażania lokalu od podstaw, zarządzania personelem, opracowywania menu i zaspokajania potrzeb różnorodnych klientów – od poszukiwaczy przygód i szlachty po banitów i zwykłych ludzi. Kontynuacja zapowiada się na jeszcze bardziej wciągającą rozgrywkę.

DODAJ GRĘ DO WISHLISTY

Crossroads Inn 2 wprowadza zupełnie nową mechanikę

Jedną z wyróżniających się cech Crossroads Inn 2 jest zrewitalizowany system postaci niezależnych, zapewniający wyższy poziom wiarygodności i różnorodności postaci. Postacie NPC będą podejmować decyzje pod wpływem środowiska stworzonego przez gracza, zwiększając ogólny realizm i głębię interakcji. Ponadto system zarządzania pracownikami i personelem ulegnie znaczącym zmianom, umożliwiając bardziej wciągającą i dynamiczną rozgrywkę.

Fabuła gry rozgrywa się na kontynencie Delcrys, podzielonym na trzy odrębne kraje: Yorevale, Untermarch i Sambria. Każdy naród może pochwalić się własną, unikalną kolorystyką i stylem, czerpiąc inspirację z różnych rzeczywistych kultur. Od średniowiecznej mody nordyckiej i słowiańskiej po wczesnorenesansowe trendy francuskie, niemieckie i włoskie, gracze mogą spodziewać się oszałamiających wizualnie i zróżnicowanych kulturowo wrażeń.

PRESS KIT

Crossroads Inn 2 wywołało już ogromne emocje wśród fanów i społeczności graczy, którzy z niecierpliwością oczekują debiutu gry na nowym silniku. Pierwsza odsłona gry doczekała się ponad 12 rozszerzeń i dodatków, a do końca 2022 roku dokonano 118 000 zakupów.