BIG HEART LLC ORAZ KLABATER ZAWARLI UMOWĘ NA WYDANIE CASTLE ON THE COAST w 2021

BIG HEART LLC ORAZ KLABATER ZAWARLI UMOWĘ NA WYDANIE CASTLE ON THE COAST w 2021

WARSZAWA – 05.03.2021 – 9 lutego Klabater zawarł umowę z amerykańską spółką Big Heart LLC, na wydanie i dystrybucję gry Castle on the Coast oraz na jej adaptację na konsole Nintendo Switch, Xbox One/Series X, PlayStation 4/5.

Castle on the Coast to uroczy collect-a-thon. Gra oparta jest na mechanice zbierania przedmiotów, której główny bohater – sympatyczna żyrafa o imieniu George, eksploruje magiczny Zamek na Wybrzeżu próbując zażegnać konflikt pomiędzy dwoma potężnymi czarodziejami.

W zwiedzaniu świata pomoże mu jego niesamowita zwinność oraz umiejętność parkouru. W trybie kooperacji może także skorzystać z pomocy latającej wiewiórki o imieniu Swirlz (w tą rolę wcielić się mogą z powodzeniem rodzice!).

George nie jest zwykłą żyrafą. Jest oficjalną maskotką jednego z największych dziecięcych szpitali w USA – kalifornijskiego Valley Children’s Hospital. Na co dzień pomaga dzieciom szybciej wrócić do zdrowia. Uprzednio, wizerunek George’a został wykorzystany w serii ilustrowanych książek. Teraz, dzięki współpracy Valley Children’s z deweloperem Big Heart Production George zadebiutuje także w grze video.

Castle on the Coast zainteresuje fanów gier takich jak:  Yoka Lalee, Croc, Spyro, Crash Bandicoot czy Ape Escape. Zapewni świetną rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki trybowi kooperacji dzieci będą mogły cieszyć się przygodami Georga wraz z kolegami lub swoimi opiekunami. Rozmaite mechaniki w grze pozwolą na szaloną eksplorację czy to poprzez bieganie po ścianach zamku, niemalże bez grawitacyjne poruszanie się w alternatywnych wymiarach, rozpędzanie się na piłce czy latanie z pomocą jet-packa. Poza rozrywką, gra niesie ze sobą cenne lekcje dotyczące konfliktu i straty.


Zapraszamy do dołączenia społeczności gry na dedykowanym serwerze lub na specjalnym kanale na serwerze Klabatera:

Castle on the coast: https://discord.gg/JhCFQeGttu

Społeczność Klabatera: https://discord.gg/ap3qYZbT34