Ahoj, Niemcy, ahoj, Gamescom, przybywamy z Moonshine Inc.!

Ahoj, Niemcy, ahoj, Gamescom, przybywamy z Moonshine Inc.!

Warszawa | 3 sierpnia, 2022 – Przygotowujemy się obecnie do wyjazdu na tegoroczny Gamescom 2022!

W tym roku zaskoczymy Was, nie tylko dając możliwość zagrania w pełną wersję gry Moonshine Inc., ale również podamy ostatecznie, kiedy wirtualni bimbrownicy będą mogli zabrać się do roboty. A to i tak nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy!

W Kolonii planujemy zaprezentować naszą nadchodzącą grę, Moonshine Inc. – strategiczny tycoon, w którym zbudujecie swoje bimbrownicze imperium, unikając jednocześnie długiego ramienia sprawiedliwości.

Obecnie jest to nasz najbardziej zaawansowany projekt, a jednocześnie już trzecia kluczowa produkcja jako developera. Aby gra spełniła rolę symulatora i wiernie oddawała realia procesów potrzebnych do stworzenia wysokoprocentowych trunków, w prace zaangażowaliśmy naukowców z uniwersytetów, chemików i ekonomistów.

Gamescom to dla nas najważniejsza impreza wystawiennicza w tym roku. Z uwagi na ponad dwuletnią przerwę w stacjonarnej edycji tego eventu, liczymy na wysoką frekwencję oraz powrót do budowania ważnych relacji biznesowych, przerwanych przez pan,demię. Dzięki obecności w Kolonii będziemy mogli, między innymi przetestować odbiór naszych gier przez graczy – mówi Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera.

Targi Gamescom odbędą się w dniach 24 – 28 sierpnia, na terenie Koelnmesse. Będzie to naprawdę unikatowa okazja, by zbić z nami piątkę i porozmawiać twarzą w twarz.

W części biznesowej, dostępnej dla branżowych uczestników, jesteśmy zlokalizowani w Hali 4.1 na stanowisku D-022. Ponadto, wpadnijcie na halę konsumencką 10.1 na stanowisko C-079, aby pograć w najnowszą wersję demo naszej gry przed jej premierą!

ODWIEDŹ STRONĘ GRY