Moonshine Inc.

Moonshine Inc.

Stań się najlepszym bimbrownikiem świata, z adekwatnie odwzorowanymi metodami destylacji i fermentacji z formuł chemicznych. Pamiętaj, nic nie jest nielegalne dopóki Cię nie złapią! DEMO DOSTĘPNE! DODAJ DO WISHLISTY!

Głównym celem Moonshine Inc. jest odwzorowanie życia prawdziwego amerykańskiego bimbrownika z zachowaniem jak największego realizmu. Fermentacja i destylacja są symulowane z rzeczywistych formuł chemicznych. Z różnymi celami, zadaniami i popytem na towary, Twoim wyzwaniem będzie stworzenie najlepszej księżycówki i zapewnienie Twojemu biznesowi sukcesu, dzięki dyskrecji i niezwracaniu na siebie uwagi służb porządkowych.

Jednakże, kiedy Twój biznes rozkwita, nie będzie Ci dane uwolnić się do końca spod czujnego oka władzy. Będziesz prześladowany przez skorumpowanych szeryfów, skrupulatnego agenta federalnego, a nawet skorumpowangeo gubernatora domagającego się nowej ery prohibicji. Z pomocą Twojej młodszej siostry Elly-Jane oraz starego stryjecznego dziadka Donalda, stawisz temu wszystkiemu czoła, od zwykłej rynkowej konkurencji po wszelkie ogólne zagrożenie ze strony prawa.

Zgodnie z Twoim rosnącym doświadczeniem i wzrastającym zasobem gotówki, będziesz w stanie budować swój interest, dopracowywać swoje receptury, rozwijać swoją sieć dystrybucyjną i stawiać czoła groźbie ze strony władzy, której zależy na Twoim upadku. Kto wie, może niedługo to Ty będziesz rozdawać karty w tej grze?

 

CZY NADAJESZ SIĘ NA ZOSTANIE LEGENDĄ BIMBROWNICTWA?

 

Twórz aparaturę i przepisy, zarówno autorskie, jak i „zapożyczone” od legend bimbrownictwa, które goszczone były przez Appalachy przed Tobą. W grze znajduje się ponad 30 różnych maszyn oraz aparatur do odkrycia, plus ich modyfikacje, do odblokowania w ramach skomplikowanego systemu przetwórstwa.

Odkryj bogate drzewko technologiczne i odblokuj nowe modyfikacje Twojego sprzętu. Twórz bardziej kreatywne i bardziej złożone przepisy, aby zdobywać nowych klientów, próbować nowe profile smakowe i przetwórcze pomysły, które dłuższą chwilę gościły Ci w głowie!

Tryb fabularny zawiera w sobie wiele zwrotów akcji i obsadę barwnych postaci. Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy popełniasz największy błąd swojego życia – a później jest tylko lepiej! Powstały specjalnie dla gry ostrzegawczy system Red Flag Police inteligentnie kontroluje zachowanie policji i agentów federalnych.

W grze znajduje się ponad 40 różnych składników i przepisów do odkrycia i produkcji. Ciesz się różnorodnością zawartości gry i zdobywaj przewagę w grze dzięki różnym preferencjom smakowym mieszkańców miasteczka i wsi!

 

I PAMIĘTAJ… POLICJA I FEDERALNI TYLKO CZEKAJĄ NA TWÓJ NAJMNIEJSZY BŁĄD!

 

 

Zobacz także

orbit.industries

orbit.industries

Buduj i zarządzaj odległymi stacjami orbitalnymi! Trenuj swoje umiejętności w trybie kampanii lub zanurz się głęboko przestrzeni, w trybie Free Play. Czy masz umiejętności i spryt, aby zostać pionierem kosmosu?   Istnieje wiele kosmicznych symulatorów, większość z nich skupia się na eksploracji odległej przestrzni kosmicznej lub kolonizacji planet, jednak...
Crossroads Inn. The Innkeepers’ Creed

Crossroads Inn. The Innkeepers’ Creed

Crossroads Inn: The Innkeepers’ Creed to strategiczna i ekonomiczna gra planszowa, która – podobnie jak komputerowy oryginał pozwoli graczom zarządzać rozwojem własnej karczmy. Miejscem akcji gry jest królestwo Yorevale, gdzie – zupełnie przypadkiem – monarchowie ciągle umierają, a ich nieślubni potomkowie muszą rywalizować ze sobą o wpływy i władzę....
Najlepszy miesiąc życia!

Najlepszy miesiąc życia!

Wciel się w Louise w pełnej wyzwań drodze przez USA lat 60., aby zapewnić przyszłość swojemu dorastającemu synowi. Naucz Mitcha najważniejszych życiowych prawd w dzisiejszym, okrutnym momentami świecie. Twoje decyzje są najważniejsze! ✅     👩‍👦 Co Właściwie Oznacza Bycie Matką? Odróżnianie dobra ode złego nigdy nie było łatwe,...