THE AMAZING AMERICAN CIRCUS JEST JUŻ DOSTĘPNY

THE AMAZING AMERICAN CIRCUS JEST JUŻ DOSTĘPNY

Warszawa, Polska – 16 września, 2021 – Cyrk nareszcie przybył! Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że nasza długo wyczekiwana produkcja, The Amazing American Circus jest nareszcie dostępna!

The Amazing American Circus to połączenie przygodowej gry karcianej i symulatora ekonomicznego. Zarządzaj wędrownym cyrkiem, zbuduj silną talię kart i zbierz grupę artystów, z którymi przemierzysz Stany Zjednoczone u schyłku ery Dzikiego Zachodu aby stać się największym potentatem branży cyrkowej!

Obejrzyjcie launch trailer:

 

Czekamy na wasze recenzje, komentarze, opinie i liczymy, że podzielicie się tą wspaniałą nowiną ze wszystkimi!


Na ten moment, The Amazing American Circus zebrał już sporo pozytywnych recenzji. Zapoznajcie się z kilkoma:

  • Turn-Based Lovers! „The Amazing American Circus to gra dla wielbicieli karcianek, którzy szukają czegoś nowego, i lubią skupiać się na detalach. Twórcy sprawili, że poczujesz się jak w Cyrku!
  • Third Coast Review: “The Amazing American Circus zasługuje na to by zostać klasykiem. Gra prezentuje świeże podejście do nieco skostniałego gatunku. Warto docenić nie tylko niepowtarzalną tematykę, ale również zaangażowanie twórców, którzy poprzez muzykę i styl graficzny wskrzesili erę cyrków wędrownych.
  • GameReviews: Jeśli jesteście gotowi by w coś zainwestować, to The Amazing American Circus z pewnością przyniesie wam masę zabawy w odpowiedniej cenie”.
  • Pure PlayStation: “The Amazing American Circus zapewni Wam masę zabawy. Opowieść przedstawiona w grze jest znakomita i przypomina te znane ze starych westernów. Gra nie jest przesadnie trudna i nigdy nie przytłacza. Czułam się tak jakbym odwiedziła cyrk, a może i lepiej –  była jego częścią!

Odwiedź oficjalną stronę THE AMAZING AMERICAN CIRCUS

KUP GRĘ JUŻ TERAZ