Terraformers – Ogłoszenie Daty Premiery

Terraformers – Ogłoszenie Daty Premiery

Polska, Warszawa | 14 września 2023 r. – Terraformers przygotowuje się do debiutu na Xbox i PlayStation 26 września 2023 roku.

Ta długo oczekiwana produkcja to obietnica immersyjnych wrażeń w obszarze eksploracji, zarządzania zasobami i ambitnych projektów terraformowania. Zachęcamy fanów do śledzenia przebiegu prac nad grą i dodawania jej do swoich „wishlist”, aby być na bieżąco z nadchodzącą premierą.

Jako święcąca triumfy rozgrywka polegająca na budowaniu kosmicznych kolonii i zarządzaniu zasobami, Terraformers wprowadza graczy w enigmatyczny teren Czerwonej Planety. Gra stawia przed graczami wyzwanie tworzenia prosperujących miast, pielęgnowania życia i przekształcania samej struktury planety poprzez odważne przedsięwzięcia terraformacyjne.

26 września Terraformers będzie dostępne dla graczy na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź grę i dodaj do swoich „wishlist”, by nie przegapić nadchodzącej premiery!
Na PlayStation: https://bit.ly/ps-terra
Na Xbox: https://bit.ly/xb-terra

Dla tych, którzy chcą odebrać swój kod i poznać przedsmak tej międzygwiezdnej przygody, Terraformers zapewnia taką możliwość za pośrednictwem PressEngine i Keymailer.

Nie przegap szansy na wyruszenie w galaktyczną podróż pełną eksploracji i kształtowania ziemi, ponieważ Terraformers przenosi rozgrywkę na nowy poziom.