STRATEGIC MIND: BLITZKRIEG I STRATEGIC MIND: THE PACIFIC JUŻ DZIŚ DEBIUTUJĄ NA PLAYSTATION 4 i 5

STRATEGIC MIND: BLITZKRIEG I STRATEGIC MIND: THE PACIFIC JUŻ DZIŚ DEBIUTUJĄ NA PLAYSTATION 4 i 5

WARSZAWA – 5 sierpnia, 2021 – Już dzisiaj odbędzie się premiera Strategic Mind: Blitzkrieg i Strategic Mind: The Pacific (autorstwa Starni Games) na PlayStation 4 i 5. Za wydanie i porting obydwu odsłon uznanej strategii osadzonej w realiach II WŚ odpowiada Klabater.

Seria Strategic Mind to złożona turowa gra strategiczna, o jakie trudno na platformach Sony. Klabater dołożył starań, by edycja konsolowa wiernie odwzorowywała pecetowy oryginał. Szczególnie skupiliśmy się na opracowaniu atrakcyjnego i odpowiadającego przyzwyczajeniom konsolowych graczy sterowania. Premiera obydwu gier to nie lada gratka dla fanów strategii wojennych.


Strategic Mind: Blitzkrieg

Strategic Mind: Blitzkrieg to strategia turowa z okresu II WŚ. Wprowadza nowości do starego, dobrego gatunku gier wojennych oraz oferuje wielką skalę działania, na wielu frontach z użyciem setek jednostek. W Blitzkrieg gracz będzie przewodzić niemiecką armię ku ostatecznemu zwycięstwu, pokonując niewyobrażalne przeszkody i odnosząc końcowe, słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg to dynamiczna kampania, wojska pancerne wykorzystane na dużą skalę i zmagania na rozległych frontach zachodniej i południowej Europy.

Strategic Mind: The Pacific

Strategic Mind: The Pacific przedstawia wojnę pomiędzy USA i Cesarstwem Japonii, toczoną na Oceanie Spokojnym w latach 1941-45 , z historyczną dokładnością i dbałością o szczegóły odzworowano starcia flot i armii lotniczych na tym wymagajcym teatrze wojny. Dwie strony. Dwóch dowódców. Dwa Przeznaczenia.


Odwiedź stronę Strategic Mind: Blitzkrieg w sklepie PlayStation

Odwiedź stronę Strategic Mind: The Pacific w sklepie PlayStation