Starward Rogue szybuje na konsole: Data premiery na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch ogłoszona

Starward Rogue szybuje na konsole: Data premiery na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch ogłoszona

Warszawa, Polska | 18 stycznia 2024 r. – We współpracy z Arcen Games, LLC, z radością ogłaszamy długo oczekiwaną datę premiery Starward Rogue na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Starward Rogue zadebiutuje 25 stycznia 2024 roku, dzięki czemu doceniona przez krytyków strzelanina science-fiction bullet hell trafi do szerszego grona odbiorców.

Obejrzyjcie zwiastun na YouTube Klabatera:

 

Starward Rogue, pierwotnie wydana na PC przez Arcen Games, zanurza graczy w ekscytującej strzelance typu bullet hell twin-stick, w której poruszają się po Megalith, labiryncie osadzonym w boku gwiazdy. Gracze wcielają się w rolę mecha, uzbrojonego w różnorodny wachlarz broni, dodatków i ulepszeń. Gra zdobyła uznanie za wymagającą rozgrywkę i została pozytywnie porównana do takich tytułów jak Binding of Isaac.

Wraz z premierą ukaże się DLC – Starward Rogue: AuGMENTED, dzięki któremu gra stanie się „większa, lepsza i pokryta złotem”. Nowo dodane Gold Floors w tajemniczy sposób pojawiają się w trakcie rozgrywki. Zasiedlone przez unikalnych wrogów, czekają na tych, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniom.

Główne Cechy Starward Rogue:

  • 9 startowych mechów z unikalnymi zdolnościami, takimi jak kontrola czasu i magnetyzm strzałów.
  • 5 poziomów trudności dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności.
  • Ponad 350 przedmiotów, w tym aktywna broń, materiały eksploatacyjne i pasywne ulepszenia.
  • Ponad 500 pomieszczeń do zbadania, w tym specjalne potępione pokoje przetrwania.
  • Wszechstronny system profitów pozwalający na zróżnicowaną budowę postaci.
  • Sekrety, w tym „niesamowitości”, które znacząco zmieniają wrażenia z rozgrywki.
  • Specjalne DLC – Starward Rogue: AuGMENTED – dodające

Gracze Nintendo Switch i Xbox będą mogli skorzystać ze specjalnych zniżek z okazji premiery gry.

W przypadku konsoli Nintendo Switch rabat w wysokości 10% będzie dostępny od 18 do 25 stycznia. Dodatkowo, posiadacze naszych gier mogą skorzystać z 20% zniżki w ramach Owner Discount, od 18 stycznia do 8 lutego. Co więcej, wyjątkowa oferta czeka na tych, którzy kupią Starward Rogue na Switcha, podwajając zniżki na inne tytuły promocyjne Klabatera, obowiązujące zarówno w regionie USA, jak i UE, począwszy od 25 stycznia.

Posiadacze konsoli Microsoftu mogą skorzystać z 10% zniżki na zamówienia przedpremierowe od 18 stycznia, aż do premiery gry 25 stycznia. Nie przegap szansy na wyruszenie w międzygalaktyczną przygodę wypełnioną wymagającymi przeciwnikami, epickimi bossami i bogactwem opcji personalizacji.