RIN: The Last Child – nowa gra w katalogu z datą premiery

RIN: The Last Child – nowa gra w katalogu z datą premiery

Warszawa, Polska | 24 czerwca 2023 – Nowa magiczna przygodowa platformówka akcji, RIN: The Last Child, już 21 września oczaruje graczy na Steam, PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Uratuj mityczny świat jako półbogini Rin w hipnotyzującej przygodzie pełnej run, zaklęć i epickich walk z potężnymi bossami.

Wykorzystaj moc Aspektów, aby wzmocnić i rozwinąć swoje magiczne zdolności jako ostatnie dziecko Stwórcy. Wyrusz w podróż, aby przywrócić porządek w mistycznym świecie, w którym tylko ty i twoje moce mogą przywrócić równowagę. Zmierz się z tymi, którzy kiedyś byli twoim rodzeństwem, a teraz zmienili się w bezlitosne stwory pragnące jedynie chaosu i zniszczenia, zagrażające mitycznemu światu, który tylko ty możesz ocalić.

RIN: The Last Child – Announcement Trailer:

Dodaj grę do wishlist!

RIN: THE LAST CHILD

RIN: The Last Child to mroczna metroidvania, która zręcznie łączy eksplorację z craftingiem. Dzięki złożonemu systemowi tworzenia i czarowania zaklęć żadna rozgrywka nie jest taka sama. Wciel się w RIN – półboginię zdolną do pozyskiwania mocy aspektów, które zasilają i rozbudowują jej zdolności magiczne. Eksploruj rozległe mityczne krainy, odkrywając sekrety ukryte za Aspektami Magii, rozbudzaj swoje mityczne moce, twórz zaklęcia, stawiaj czoła potężnym bossom, którzy niegdyś byli twoim rodzeństwem, i wyrusz w podróż, by ocalić świat.