Moonshine Inc. – zagrajcie w DEMO już niebawem!

Moonshine Inc. – zagrajcie w DEMO już niebawem!

Polska, Warszawa – 9 lutego 2022 – Symulator destylacji Moonshine Inc. już 10 lutego zostanie zaprezentowany mediom, na tydzień przed przystąpieniem do Steam Next Fest (21 – 28 lutego).

 

SPRAWDŹCIE MOONSHINE INC. JUŻ TERAZ NA STEAMIE

 

 

Stwórz własną gorzałkę

Twórz i modyfikuj sprzęt do fermentacji i destylacji oraz sporządzaj przepisy – zarówno własne, jak i ” zapożyczone ” od legendarnych bimbrowników. Okiełznaj prawdziwą chemię stojącą za destylacją bimbru i stwórz najlepszą gorzałkę dla spragnionych mas cierpiących z powodu trzeźwości. W grze istnieje ponad 40 różnych składników i receptur do odkrycia i produkcji, z wykorzystaniem ponad 30 różnych maszyn i urządzeń bimbrowniczych, które będziesz mógł modyfikować wg uznania.

Nie daj się złapać

Zarządzaj swoimi pracownikami i siecią dostaw, aby wyprodukować i sprzedać setki litrów bimbru! Będziesz oczywiście nękany przez skorumpowanych szeryfów, agentów ATF, a nawet samego gubernatora, ale z pomocą młodszej siostry Elly-Jane i wujka Donalda będziesz w stanie walczyć z przeciwnościami losu, konkurencją i Johnnym Law’em.

Uważaj na policje

Opracowany specjalnie na potrzeby gry system Red Flag Police w inteligentny sposób kontroluje zachowanie lokalnej policji i agentów federalnych. Czekają, aż się poślizgniesz, więc nie wychylaj się i gdy kupujesz składniki, rozbudowujesz i ulepszasz swoje nielegalne, ukryte bazy na ogromnej mapie.

 

Linki: