Moonshine Inc. ma datę premiery!

Moonshine Inc. ma datę premiery!

Warszawa, Polska | 25 sierpnia 2022Moonshine Inc., strategiczny, ekonomiczny tycoon, skupiony na pędzeniu nielegalnego bimbru i rozwijaniu swojego bimbrowniczego imperium, ma oficjalną datę premiery, 27 października 2022. Data została podana na targach Gamescom podczas tegorocznego Future Games Show, wraz z nowym zwiastunem rozgrywki.

Eksperymentuj z ponad 50 składnikami i ponad 30 różnymi przyrządami, dzięki którym odkryjesz ponad 100 receptur i rozwiniesz swoją technologię, aby wyprodukować alkohol o najróżniejszej mocy, smaku i potencjale sprzedażowym – wszystko to zręcznie wkomponowane w historię o bohaterze, startującym od zera.

 

Trzymaj się na uboczu, pracuj ciężko lub idź na całość – a może uda Ci się przechytrzyć nie tylko stróżów prawa, ale i karty, które rozdało Ci życie!

🥂 Pamiętaj, że nic nie jest nielegalne, dopóki nie zostaniesz złapany! 🥂

Moonshine Inc. w pierwszej kolejności wydany zostanie na Steamie i w innych głównych sklepach PC. Konsolowa wersja gry ma ukazać się w późniejszym terminie w przewidywalnej przyszłości.

Moonshine Inc. Gameplay Trailer


Jesteśmy wciąż na żywo na targach Gamescom, na wypadek gdybyście chcieli się spotkać, zagrać w grę osobiście i porozmawiać z zespołem deweloperskim i nie tylko!