Moonshine Inc. JUŻ WKRÓTCE na konsolach Xbox i PlayStation!

Moonshine Inc. JUŻ WKRÓTCE na konsolach Xbox i PlayStation!

Warsaw, Poland | May 23rd, 2023 – Z radością informujemy, że Moonshine Inc. – nasz symulator bimbrownictwa już wkrótce pojawi się na konsolach Xbox i PlayStation. Prace nad przeniesieniem gry na konsole nabrały ostatnio sporego tempa.

Obserwuj i dodaj do listy życzeń grę na PLAYSTATION oraz XBOX

W Moonshine Inc. gracze wcielają się w rolę młodego i ambitnego bimbrownika, zanurzając się w świat nielegalnego handlu. W miarę postępów w głównych misjach, podejmując się intrygujących zadań pobocznych i napotykając ekscytujące wydarzenia drogowe podczas dostaw, odkryją, że życie bimbrownika to nieustanna pogoń za sukcesem i przetrwaniem.

Zanurzając się w rozgrywkę, gracze przejmą odpowiedzialność za zarządzanie pracownikami, którzy wytwarzają i konserwują sprzęt, kupują niezbędne składniki, odblokowują zaawansowane technologie, planują dostawy i finanse, a wszystko to pozostając niezauważonymi. Do gracza należy podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących zaufania i partnerstwa.

 

Moonshine Inc. przyciągnęło uwagę graczy i mediów, gdy zostało wydane 1 grudnia 2022 roku, a teraz przychodzi czas również na konsole. Już wkrótce gracze będą mogli cieszyć się grą na Xbox i PlayStation, zanurzając się w urzekającym świecie bimbrownictwa w zaciszu swoich salonów.

23 lutego Moonshine Inc. otrzymało dużą aktualizację, wprowadzającą bardzo oczekiwaną funkcję: SANDBOX MODE. Od teraz gracze mogą dostosować swoją rozgrywkę do własnych upodobań, z możliwością wyboru regionów, początkowych pieniędzy i dostosowywania różnych elementów rozgrywki, takich jak Police Alert, szybkość produkcji, szybkość wytwarzania oraz możliwość odkrywania technologii i przepisów.

ZGŁOŚ SIĘ PO KLUCZ