Moonshine Inc. Już Dostępny na Xbox i PlayStation

Moonshine Inc. Już Dostępny na Xbox i PlayStation

Warszawa, Polska | 27 czerwca 2023 r. – Klabater z przyjemnością ogłasza, że wyczekiwana konsolowa wersja gry Moonshine Inc. jest już dostępna. Od dziś gracze konsolowi na platformach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą zanurzyć się w fascynującym świecie nielegalnej destylacji i rozpocząć podróż w stronę stworzenia własnego imperium bimbrowniczego.

Moonshine Inc. to realistyczna gra symulacyjna, w której gracz wciela się w rolę młodego bimbrownika i podejmuje strategiczne decyzje dotyczące utrzymania się na rynku i unikania złapania przez władze. Od pozyskiwania składników po zarządzanie produkcją i unikanie władz, gracze muszą podejmować decyzje mające na celu utrzymanie się na rynku i niedopuszczenie do złapania.

W Moonshine Inc. gracze mogą wyzwolić swojego ducha przedsiębiorczości i zbudować dobrze prosperujące nielegalne imperium. Dbałość o szczegóły w grze zwiększa autentyczność rozgrywki w Moonshine Inc. Ostrożnie poruszając się po branżowych zawiłościach, gracze mogą skutecznie radzić sobie z przeszkodami i osiągać sukcesy.

Obejrzyj Launch Trailer:

 

Moonshine Inc. jest już dostępny na Xbox i PlayStation w cenie €/$ 19,99.

Supporter Edition zawierający podstawową grę, Soundtrack i Cyfrowy ArtBook – €/$ 24,99.

Supporter Pack – Soundtrack i Cyfrowy ArtBook – €/$ 9,99.

 

KUP GRĘ W:

Microsoft Store

PlayStation Store

Zgłoś się po klucz