Mindthunk i Klabater zawarli umowę na portowanie Ctrl Alt Ego

Mindthunk i Klabater zawarli umowę na portowanie Ctrl Alt Ego

Warszawa, Polska | 26 września, 2023 – Z radością informujemy o zawarciu umowy z cenionym producentem gier z Wielkiej Brytanii, firmą Mindthunk, na przeniesienie ich wciągającej gry symulacyjnej Ctrl Alt Ego.

Po premierze 22 lipca 2022 roku, Ctrl Alt Ego ma teraz zostać wydane na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4/5 i Nintendo Switch.

Ctrl Alt Ego wyróżnia się jako pierwszoosobowy, dynamiczny symulator z charakterystycznym brytyjskim humorem, czerpiący inspirację z fantastyki naukowej lat 70-tych i 80-tych. W grze gracze przenoszą swoją bezcielesną świadomość pomiędzy robotami i urządzeniami, wykorzystując ich unikalne zdolności do rozwiązywania zagadek.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji, aby dowiedzieć się więcej o ekscytujących wydarzeniach związanych z przeniesieniem Ctrl Alt Ego na nowe platformy. Narracja gry, w połączeniu z jej innowacyjną rozgrywką, obiecuje niezrównane wrażenia dla graczy na wszystkich konsolach.

W miarę rozwoju współpracy między Mindthunk i naszym zespołem, z entuzjazmem planujemy przedstawić Ctrl Alt Ego szerszej publiczności i zapewnić graczom świeże spojrzenie na immersyjne symulacje.

Bądź na bieżąco z nowymi informacjami na temat tej niezwykłej współpracy przy tworzeniu gry, podczas gdy my będziemy przybliżać zawiłości procesu portowania i ekscytujące perspektywy, jakie niesie on ze sobą dla Ctrl Alt Ego.