Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę!

Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką starannością i dbałością o szczegóły historyczne przez zespół, który pasjonuje się historią II wojny światowej. Oglądając filmiki przed i po każdej operacji można niemal poczuć się uczestnikiem rozgrywających się epokowych wydarzeń. Co więcej, liczne cele główne i poboczne pozwalają szczegółowo zbadać każdą bitwę. Rozgrywka jest oparta na fabule i zawiera wiele historycznych postaci.

Kluczowe cechy:

  • Dowodzenie siłami lądowymi, powietrznymi i morskimi z naciskiem na bitwy lądowe.
  • Ciesz się nowoczesną grafiką 3D dzięki silnikowi UE4 ze szczegółowymi modelami wszystkich jednostek, cyklem dnia i nocy oraz efektami pogodowymi.
  • Ulepszaj i dostosowuj swoje oddziały, podnosząc ich poziom i wybierając umiejętności, które najlepiej pasują do twojej strategii.
  • Zapewnij swoim żołnierzom dodatkowe wyposażenie dla każdej operacji zgodnie ze swoją strategią i teatrem wojennym.
  • Zdobądź szereg nagród w trakcie gry i uzyskaj dostęp do unikalnych umiejętności sztabu, których możesz się nauczyć, aby zwiększyć wydajność i synergię swoich oddziałów.
  • Zdobywaj różne nowe jednostki z 10 różnych klas. Wszystkie jednostki i wyposażenie są dostępne w historycznie dokładnych okresach.
  • Zdobywaj trofea i wykorzystuj najbardziej zaawansowane jednostki przeciwnika w przyszłych bitwach.
  • Odkryj różne „co by było gdyby”, aby zobaczyć, co mogłoby się stać, gdyby radzieckie siły zbrojne kontynuowały walkę o światową rewolucję komunistyczną lub co mogłoby się stać, gdyby niemieckie siły zbrojne odniosły jeszcze większy sukces w walce o dominację nad kontynentem europejskim.
  • Zanurz się w historii, oglądając ponad 60 minut filmów i słuchając dialogów w akcji z pełnym głosem.

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...