Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę!

Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką starannością i dbałością o szczegóły historyczne przez zespół, który pasjonuje się historią II wojny światowej. Oglądając filmiki przed i po każdej operacji można niemal poczuć się uczestnikiem rozgrywających się epokowych wydarzeń. Co więcej, liczne cele główne i poboczne pozwalają szczegółowo zbadać każdą bitwę. Rozgrywka jest oparta na fabule i zawiera wiele historycznych postaci.

Kluczowe cechy:

  • Dowodzenie siłami lądowymi, powietrznymi i morskimi z naciskiem na bitwy lądowe.
  • Ciesz się nowoczesną grafiką 3D dzięki silnikowi UE4 ze szczegółowymi modelami wszystkich jednostek, cyklem dnia i nocy oraz efektami pogodowymi.
  • Ulepszaj i dostosowuj swoje oddziały, podnosząc ich poziom i wybierając umiejętności, które najlepiej pasują do twojej strategii.
  • Zapewnij swoim żołnierzom dodatkowe wyposażenie dla każdej operacji zgodnie ze swoją strategią i teatrem wojennym.
  • Zdobądź szereg nagród w trakcie gry i uzyskaj dostęp do unikalnych umiejętności sztabu, których możesz się nauczyć, aby zwiększyć wydajność i synergię swoich oddziałów.
  • Zdobywaj różne nowe jednostki z 10 różnych klas. Wszystkie jednostki i wyposażenie są dostępne w historycznie dokładnych okresach.
  • Zdobywaj trofea i wykorzystuj najbardziej zaawansowane jednostki przeciwnika w przyszłych bitwach.
  • Odkryj różne „co by było gdyby”, aby zobaczyć, co mogłoby się stać, gdyby radzieckie siły zbrojne kontynuowały walkę o światową rewolucję komunistyczną lub co mogłoby się stać, gdyby niemieckie siły zbrojne odniosły jeszcze większy sukces w walce o dominację nad kontynentem europejskim.
  • Zanurz się w historii, oglądając ponad 60 minut filmów i słuchając dialogów w akcji z pełnym głosem.

Zobacz także

Crossroads Inn 2

Crossroads Inn 2

Zanurz się w Crossroads Inn 2, zaawansowanym, real-time management simie osadzonym w Delcrys, niesamowitym świecie fantasy. Zbuduj swoją karczmę, zarządzaj menu, usługami, pracownikami i gośćmi, i zostań najsłynniejszym karczmarzem na kontynencie. Twoja karczma, twoja opowieść – twój świat. Dodaj Grę Do Wishlisty! Witaj z powrotem w świecie Delcrys, gdzie...
RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach. OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich...
Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę! Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką...