RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT

Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach.

OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI

Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich Twórcy, jest inspirowana znanym starożytnym mitem o Kronosie i jego konflikcie z dziećmi. Dotyka również ogólnego przemijania bogów. Mitologia stworzenia doskonale pasowała do mrocznej baśniowej atmosfery Metroidvanii – pozbawionej śladów ludzi, ale pełnej znaczenia magii. Ważnym motywem i kolejnym poziomem fabuły jest konflikt między posłuszeństwem wobec władzy – ojca (Twórcy), a wolnością – wolą wolną i odpowiedzialnością za siebie i swoje decyzje. Historia oferuje trzy możliwe zakończenia, zależne od Twoich wyborów.

ROZPAL SWOJĄ MAGIE NA NOWO

W grze występuje 18 czarów opierających się na żywiołach z trzech kategorii: atak (10), obrona (5) i użyteczność (3).
Czary są tworzone z Wzorców Czarów i Aspektów Magii (5). Następnie można gotowe czary rozbudowywać i zaklinać za pomocą waluty poprzez Mniejsze Runy (dodając więcej obrażeń) lub ulepszać według schematu i Wielkich Run (zmieniając efekt).
Matematycznie, biorąc pod uwagę kombinację Mniejszych Run, Wielkich Run i Ulepszeń, istnieje aż 7776 możliwych wariantów czarów. Co więcej, w miarę postępu rozgrywki czary można rozmontować, aby wykorzystać składniki do innej konstrukcji.

WALCZ ZE ŚMIERCIONOŚNYMI POTWORAMI I BOSSAMI

Podczas podróży będziesz walczyć z wieloma przeciwnikami, pochodzącymi z różnych krain (takimi jak Śluzaki czy Komary), ale także większymi przerażającymi bestiami (jak Przeolbrzymie Szczury czy Plujące Kwasem Rośliny). Główne walki jednak będą wymagać nie tylko odpowiedniego zestawu czarów i umiejętności, ale przede wszystkim podjęcia decyzji opartych na twojej woli. Jako RIN, szóste dziecko Stwórcy, staniesz do konfrontacji z pięcioma bossami – twoimi nieznanym rodzeństwem.

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...