Defend The Rook

Defend The Rook

Walka planszowa o taktyce rogue-lite połączona z elementami tower defense. Pokonaj nadciągające hordy, aby pozostać przy życiu i uratować krainę! Ciesz się większą ilością taktyki niż w zwykłej grze TD, połączoną z dodatkowym wyzwaniem budowania wież i odpierania fal wrogów!

Heroes of Might And Magic III na planszy ♛🏁

Defend The Rook to turowa gra typu rogue-lite z elementami tower defense. Twoim celem jest ochrona Wieży (Rook) przed wrogami.

Będzie 5 fal wrogich stworzeń próbujących złamać twoją strukturę.

Strategia będzie istotna♟️

Twoi bohaterowie mają pancerz, który uzupełnia się przy każdej fali. Granie wokół pancerza jest kluczowe w celu utrzymania wysokiego HP w każdej fali i zachowania sił na bossa.

Różne czary, wieże, cechy, ulepszenia bohaterów i co nie daje Ci niezliczone możliwości podejścia do wyzwania.

Walka z bossem to bitwa all-in. Twoi bohaterowie mogą upaść, ale tak długo jak pokonasz bossa, idziesz dalej, a twoi bohaterowie zostaną wskrzeszeni.

Graj w swoim stylu i broń się przed rogiem ♜

To od ciebie zależy, jak zaprojektujesz swój progres. Czy chcesz maksować jednego bohatera, aby był nie do zatrzymania, czy może chcesz zrównoważyć sytuację i rozłożyć progresję? Czy będziesz ulepszał jedną konkretną wieżę, czy wszystkie po kolei? Które zaklęcia będą twoim ulubionym wsparciem magicznym? Istnieje wiele możliwości, różnych buildów i podejść, a to od ciebie zależy, jak się będziesz rozwijać. Nie ma jednego dobrego rozwiązania, a rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada jest po prostu najlepsze.

Jeden cel jest wspólny dla wszystkich graczy – to zabawa.

Zobacz także

Crossroads Inn 2

Crossroads Inn 2

Zanurz się w Crossroads Inn 2, zaawansowanym, real-time management simie osadzonym w Delcrys, niesamowitym świecie fantasy. Zbuduj swoją karczmę, zarządzaj menu, usługami, pracownikami i gośćmi, i zostań najsłynniejszym karczmarzem na kontynencie. Twoja karczma, twoja opowieść – twój świat. Dodaj Grę Do Wishlisty! Witaj z powrotem w świecie Delcrys, gdzie...
RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach. OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich...
Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę! Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką...