Defend The Rook

Defend The Rook

Walka planszowa o taktyce rogue-lite połączona z elementami tower defense. Pokonaj nadciągające hordy, aby pozostać przy życiu i uratować krainę! Ciesz się większą ilością taktyki niż w zwykłej grze TD, połączoną z dodatkowym wyzwaniem budowania wież i odpierania fal wrogów!

Heroes of Might And Magic III na planszy ♛🏁

Defend The Rook to turowa gra typu rogue-lite z elementami tower defense. Twoim celem jest ochrona Wieży (Rook) przed wrogami.

Będzie 5 fal wrogich stworzeń próbujących złamać twoją strukturę.

Strategia będzie istotna♟️

Twoi bohaterowie mają pancerz, który uzupełnia się przy każdej fali. Granie wokół pancerza jest kluczowe w celu utrzymania wysokiego HP w każdej fali i zachowania sił na bossa.

Różne czary, wieże, cechy, ulepszenia bohaterów i co nie daje Ci niezliczone możliwości podejścia do wyzwania.

Walka z bossem to bitwa all-in. Twoi bohaterowie mogą upaść, ale tak długo jak pokonasz bossa, idziesz dalej, a twoi bohaterowie zostaną wskrzeszeni.

Graj w swoim stylu i broń się przed rogiem ♜

To od ciebie zależy, jak zaprojektujesz swój progres. Czy chcesz maksować jednego bohatera, aby był nie do zatrzymania, czy może chcesz zrównoważyć sytuację i rozłożyć progresję? Czy będziesz ulepszał jedną konkretną wieżę, czy wszystkie po kolei? Które zaklęcia będą twoim ulubionym wsparciem magicznym? Istnieje wiele możliwości, różnych buildów i podejść, a to od ciebie zależy, jak się będziesz rozwijać. Nie ma jednego dobrego rozwiązania, a rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada jest po prostu najlepsze.

Jeden cel jest wspólny dla wszystkich graczy – to zabawa.

Zobacz także

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej. Prawdziwa...
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...
Defend The Rook

Defend The Rook

Walka planszowa o taktyce rogue-lite połączona z elementami tower defense. Pokonaj nadciągające hordy, aby pozostać przy życiu i uratować krainę! Ciesz się większą ilością taktyki niż w zwykłej grze TD, połączoną z dodatkowym wyzwaniem budowania wież i odpierania fal wrogów! Heroes of Might And Magic III na planszy ♛🏁...