CROSSROADS INN NA XBOX SERIES X I XBOX ONE JUŻ DZIŚ

CROSSROADS INN NA XBOX SERIES X I XBOX ONE JUŻ DZIŚ

WARSZAWA – 19 maja 2021 – Klabater ma przyjemność ogłosić, że Crossroads Inn trafi na konsole Xbox One i Xbox Series X już dzisiaj. W edycji Crossroads Inn na platformę Xbox znajdą się m.in. wszystkie dotychczas opublikowane dodatki i rozszerzenia, patche, nowe postacie, a także ulepszony interfejs użytkownika.

Gra zadebiutowała na platformie PC 23 października 2019. W ciągu kilku godzin od premiery wspięła się na 3 miejsce globalnych bestsellerów sprzedając się łącznie z przepustką sezonową i dodatkami w nakładzie ponad 100 000 egzemplarzy. Klabater przez ponad rok pracował nad wersją gry przeznaczoną na konsole Microsoftu. Za edycję Xboxową odpowiada specjalnie utworzony kilkuosobowy zespół portingowy, który podjął się trudnego zadania przeniesienia rozbudowanej gry strategiczno – ekonomicznej na konsole.


Crossroads Inn to symulator zarządzania karczmą w czasie rzeczywistym osadzony w oryginalnym świecie fantasy – Delcrys. Zbuduj i kieruj swoją tawerną, zaspokajając potrzeby ciała i ducha najróżniejszych awanturników z bogatego uniwersum gry. Do Twoich zadań należeć będzie zatrudnienie i wyszkolenie pracowników o różnych specjalizacjach, zarządzanie łańcuchem dostaw, rozwijanie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do gustów odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na dostawy, a staniesz się najsłynniejszym oberżystą w historii Delcrys! Gra oferuje tryb fabularny oraz tryb Open World.

Crossroads Inn w wersji na Xbox One oraz Series X zaoferuje:
  • Podstawową wersję gry
  • Dodatek Pests & Puppies pozwalający na hodowlę zwierząt i walkę ze szkodnikami
  • Dodatek The Pit umożliwiający zbudowanie karczmy pod ziemią oraz prowadzenie nielegalnych interesów
  • Dodatek Hooves & Wagons wprowadzający konie, powozy i stajnie
  • Dodatek Bath & Beauty pozwalający na upiększenie toalet i łaźni
  • Dodatek Crops & Harvest (nowa zawartość) skupiony na cyklu upraw i zbiorów
  • Nowy typ barda i nowy typ podróżnika
Odwiedź STRONĘ GRY w Microsoft Store