Starward Rogue już dostępny na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch!

Starward Rogue już dostępny na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch!

Warszawa, Polska | 25 stycznia 2024 r. – Wraz z Arcen Games, LLC, ogłaszamy oficjalną premierę Starward Rogue na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Znakomita przygoda science-fiction typu bullet-hell jest już dostępna na konsolach, zapewniając pełne wrażeń doznania z gry w stylu rogue-lite.

Launch Trailer:

Starward Rogue, wydana na PC przez Arcen Games, zabiera graczy na ekscytującą przejażdżkę przez Megalith – labirynt w stylu rogue-lite na boku jednej z niezwykłych gwiazd. Pokieruj „głową w mechu”, oddzieloną od szyi kosmicznej hydry, uzbrojoną w różnorodne bronie i ulepszenia. Znana ze swojej wymagającej rozgrywki, jest chwalona obok takich klasyków jak Binding of Isaac. Wykreuj swoje przeznaczenie wśród gwiazd dzięki dynamicznej głębi i przyspieszającej bicie serca akcji Starward Rogue.

DLC Starward Rogue, które pojawi się wraz z grą: AuGMENTED DLC potęguje emocje dodając do gry garść złota. Podejmij nowe wyzwania na tajemniczych Złotych Piętrach, na których znajdują się niezwykli wrogowie i unikalne skarby dla odważnych odkrywców.

Gracze Xboxów mogą cieszyć się specjalną 10% zniżką na premierę dostępną przez pierwszy tydzień. Gracze Nintendo Switch posiadający nasze gry w swoim katalogu są uprawnieni do wyjątkowej 20% zniżki 'Owner Discount’ do 8 lutego.

Dodatkową gratką jest to, że zakup Starward Rogue odblokowuje kolejne zniżki na inne przecenione tytuły, z możliwością podwojenia oszczędności!