Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?

 

!WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!

Strzeżcie się, kosmiczni podróżnicy! Przetrwanie na pokładzie kapsuły Tin Can to skomplikowana sprawa. Trzeba dokładnie zapoznać się z instrukcją oraz systemami pokładowymi, a także wykazać się cierpliwością, inaczej czeka was zimna (lub gorąca) śmierć w przestrzeni kosmicznej.
Pamiętajcie o tym. Powodzenia!

„W kosmosie pomoc techniczna nie usłyszy twego krzyku!”

🔧 Pora zabrać się do roboty! 🔧

„Co za złom! Generator tlenu nie chce się uruchomić… Mam nadzieję, że to tylko bezpiecznik odcinający zasilanie, a nie jakiś problem ze stosem atomowym!

Wszystkie systemy wewnątrz kapsuły ratunkowej składają się z wielu różnych części – od bezpieczników po filtry powietrza. Każdy z elementów pełni ważną funkcję i jest powiązany z innymi.

 

🧬 Słuchaj swojego ciała! 🧬

„Od jakiegoś czasu widzę tylko zamazany obraz i robi się coraz gorzej! Naprawdę muszę znaleźć ten wyciek, zanim zemdleję!”

Kiedy wszystkie systemy zawodzą w ciemności, tylko bicie serca i płytki oddech będą stanowić oznakę nieuchronnie zbliżającej się śmierci. O², CO², temperatura i ciśnienie atmosferyczne są realistycznie symulowane, aby zapewnić jak najlepszą imersję.

 

🎯 Twoje życie wisi na włosku… Lepiej się skoncentruj! 🎯

„Znowu te niezrozumiałe kody błędów!? Gdzie jest ta cholerna instrukcja? Straszny tu bałagan! Aha! Jest tutaj!”

W instrukcji znajdującej się w kapsule znajdują się szczegółowe informacje, które mogą uratować ci życie.

 

📝 Zaplanuj wszystko wcześniej! 📝

„Ale widok! Ale czy tu czasem nie robi się za gorąco?”

Od pól asteroid po mgławice – te kosmiczne potwory sieją spustoszenie w twoich systemach i nie dadzą ci zbyt dużo czasu, aby odetchnąć…

 

Cechy gry
  • Zarządzaj systemami kapsuły, używając każdego z komponentów.
  • Liczne systemy, z których każdy ma swoją unikatową funkcję i pomaga zapewnić ci przetrwanie. Wszystkie systemy są ze sobą połączone – od generatora tlenu po światła awaryjne.
  • Kilkanaście różnych elementów. Wszystkie mają swoją funkcję i powodują różne problemy w przypadku uszkodzenia. Przykład: Wadliwe przyciski nie działają prawidłowo po naciśnięciu, a uszkodzone złącza elektryczne nie zapewniają wystarczającej mocy.
  • Naturalne uszkodzenia dzięki realistycznej symulacji różnych zasobów i komponentów w grze. Musisz dowiedzieć się, co jest nie tak, i odnaleźć źródło problemu.
  • Demontuj, wymieniaj i naprawiaj wszystkie części kapsuły.
  • Realistyczne zarządzanie ważnymi elementami, takimi jak tlen, dwutlenek węgla, temperatura i promieniowanie. Wartości liczbowe nie są przypadkowe. Poziom potrzebnych do przetrwania zasobów jest taki jak w rzeczywistości!
  • Instrukcja pokładowa zawierająca szczegółowe informacje na temat kapsuły ratunkowej.
  • Prawdziwe objawy zdrowotne zamiast pasków zdrowia. Niedotlenienie sprawi, że będziesz oddychać szybciej i z większym wysiłkiem, gorzej widzieć oraz wolniej się poruszać, a ostatecznie doprowadzi do utraty przytomności.
  • Kosmiczne wydarzenia mogą powodować drobne kolizje z twoją kapsułą i będą miały określony wpływ na jej systemy. Przykładowo przelot w pobliżu powierzchni gwiazdy spowoduje przegrzanie, a asteroidy przebiją kadłub. Musisz przewidywać problemy i radzić sobie z pojawiającymi się sytuacjami, aby uniknąć pewnej śmierci.
Tło fabularne:

Jesteś zwykłym członkiem programu kosmicznego w swojej kolonii. Opuszczasz Marsa na pokładzie dużego statku transportowego, który w połowie podróży ku nowym światom ma krytyczną awarię reaktora. Czas spędzony w symulatorze nie przygotował cię na tak tragiczną sytuację! Teraz dryfując w swojej kapsule ratunkowej – bez żadnych możliwości kontynuowania podróży nadświetlnej – zdajesz sobie sprawę, że nie ma łatwego wyjścia z tej sytuacji. Wykaż się sprytem, aby naprawić systemy w podobny sposób, w jaki budujesz i naprawiasz własny komputer – poprzez wymianę i naprawę poszczególnych komponentów. Przy odrobinie szczęścia możesz w końcu znaleźć bezpieczną przystań.

 

 

Zobacz także

Crossroads Inn 2

Crossroads Inn 2

Zanurz się w Crossroads Inn 2, zaawansowanym, real-time management simie osadzonym w Delcrys, niesamowitym świecie fantasy. Zbuduj swoją karczmę, zarządzaj menu, usługami, pracownikami i gośćmi, i zostań najsłynniejszym karczmarzem na kontynencie. Twoja karczma, twoja opowieść – twój świat. Dodaj Grę Do Wishlisty! Witaj z powrotem w świecie Delcrys, gdzie...
RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach. OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich...
Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę! Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką...