The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata.

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa gra polegająca na eksploracji i walce, osadzona w pięknym, ręcznie malowanym świecie science-fiction.

 

Główne cechy

  • Odkryj rozgrywkę dla jednego gracza osadzoną w dziwnym, rozległym i niespokojnym obcym krajobrazie.
  • Tocz wojnę o kontrolę nad terytorium przeciwko dynamicznej i zaciekłej sztucznej inteligencji.
  • Rekrutuj sojusznicze roboty do walki u twego boku.
  • Korzystaj z elektronicznych środków zaradczych, tarcz plazmowych i brutalnej broni wiązkowej do intensywnych potyczek.
  • Odkryj sekrety sygnału i ciesz się bogatą, złożoną fabułą uniwersum.
  • Zanurz się w zagadkach science fiction, badając nawiedzone wyżyny Tölva.

Dotychczasowa historia

W odległej przyszłości gwiezdne frakcje robotów przeszukują ruiny starożytnej cywilizacji. Na wyżynach Tölva, w cieniu porzuconych maszyn wojennych, udało im się coś znaleźć.

Czy było to źródło sygnału, na którym tak bardzo ci zależało? I czy ten ślad doprowadzi do oświecenia, czy do czegoś bardziej złowieszczego? Porywasz drona i rozpoczynasz swoje własne poszukiwania.

The Signal From Tölva to podróż do dzikiej, dziwacznej krainy science fiction, pełnej niebezpieczeństw i pięknych krajobrazów: musisz przetrwać przerażające niebezpieczeństwa, poruszać się po nieznanych przestrzeniach i walczyć w toczącej się bitwie o kontrolę nad tym zniszczonym, spustoszonym światem. Eksploruj, analizuj niezwykłe zapisy i odnajduj spokój pomiędzy bitwami. Będziesz korzystać z szeregu potężnych narzędzi, aby pokonać wrogów i odkryć sekrety: hakuj roboty, aby walczyły u twojego boku, wyposaż się w potężną broń i detonuj niszczycielskie systemy obronne.

Walcz, eksploruj i rozwiąż zagadkę Sygnału z Tölvy!

 

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...