The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata.

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa gra polegająca na eksploracji i walce, osadzona w pięknym, ręcznie malowanym świecie science-fiction.

 

Główne cechy

  • Odkryj rozgrywkę dla jednego gracza osadzoną w dziwnym, rozległym i niespokojnym obcym krajobrazie.
  • Tocz wojnę o kontrolę nad terytorium przeciwko dynamicznej i zaciekłej sztucznej inteligencji.
  • Rekrutuj sojusznicze roboty do walki u twego boku.
  • Korzystaj z elektronicznych środków zaradczych, tarcz plazmowych i brutalnej broni wiązkowej do intensywnych potyczek.
  • Odkryj sekrety sygnału i ciesz się bogatą, złożoną fabułą uniwersum.
  • Zanurz się w zagadkach science fiction, badając nawiedzone wyżyny Tölva.

Dotychczasowa historia

W odległej przyszłości gwiezdne frakcje robotów przeszukują ruiny starożytnej cywilizacji. Na wyżynach Tölva, w cieniu porzuconych maszyn wojennych, udało im się coś znaleźć.

Czy było to źródło sygnału, na którym tak bardzo ci zależało? I czy ten ślad doprowadzi do oświecenia, czy do czegoś bardziej złowieszczego? Porywasz drona i rozpoczynasz swoje własne poszukiwania.

The Signal From Tölva to podróż do dzikiej, dziwacznej krainy science fiction, pełnej niebezpieczeństw i pięknych krajobrazów: musisz przetrwać przerażające niebezpieczeństwa, poruszać się po nieznanych przestrzeniach i walczyć w toczącej się bitwie o kontrolę nad tym zniszczonym, spustoszonym światem. Eksploruj, analizuj niezwykłe zapisy i odnajduj spokój pomiędzy bitwami. Będziesz korzystać z szeregu potężnych narzędzi, aby pokonać wrogów i odkryć sekrety: hakuj roboty, aby walczyły u twojego boku, wyposaż się w potężną broń i detonuj niszczycielskie systemy obronne.

Walcz, eksploruj i rozwiąż zagadkę Sygnału z Tölvy!

 

Zobacz także

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...
Bio Inc. Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na granicy życia i śmierci. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i udręczyć swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i miej nadzieję, że znajdziesz lekarstwo, które uratuje twojego pacjenta. Będziesz zarazą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600...