Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju. Uwaga, z każdą turą rosną w siłę!

 

Czes przejąć dowodzenie!

  • Potrzebujemy więcej czasu! – Wciel się w burmistrza miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie nadciągającego ataku kaiju. Wyślij czołgi i odrzutowce by je spowolnić! (nie martw się, mamy dobrą polisę ubezpieczeniową)
  • Potrzebujemy więcej budynków! – Buduj bazy wojskowe i lotniska, aby odwrócić uwagę kaiju i wypełnić ulice miasta mięsem armatnim.
  • Czas na eksperymentalną broń! – Konwencjonalna amunicja nie wystarczy; użyj eksperymentalnych broni, takich jak promienie zamrażające i transformujące się mechy, aby utrzymać kaiju na dystans.
  • Ewakuacja! – Nasz główny naukowiec pracuje nad serum przeciw potworom, ale nie jest ono jeszcze gotowe! Przygotuj się na ewakuację laboratorium za pomocą ciężarówek transportowych, łodzi a nawet samolotów!

GRA WKRÓTCE DOSTĘPNA BĘDZIE NA KONSOLE XBOX, PLAYSTATION oraz NINTENDO SWITCH!

Zobacz także

Ruinarch

Ruinarch

Ruinarch to symulacja typu sandbox, w której tworzysz konflikty w wygenerowanych proceduralnie światach fantasy. Inspirowana jest grami opartymi na generowaniu historii, takimi jak Rimworld czy Dwarf Fortress, a sednem rozgrywki jest stworzenie pełnej udręki i humoru fabuły. Gra daje wszystkie narzędzia potrzebne, by bawić się życiem i relacjami postaci....
Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej. Prawdziwa...
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...