Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju. Uwaga, z każdą turą rosną w siłę!

 

Czes przejąć dowodzenie!

  • Potrzebujemy więcej czasu! – Wciel się w burmistrza miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie nadciągającego ataku kaiju. Wyślij czołgi i odrzutowce by je spowolnić! (nie martw się, mamy dobrą polisę ubezpieczeniową)
  • Potrzebujemy więcej budynków! – Buduj bazy wojskowe i lotniska, aby odwrócić uwagę kaiju i wypełnić ulice miasta mięsem armatnim.
  • Czas na eksperymentalną broń! – Konwencjonalna amunicja nie wystarczy; użyj eksperymentalnych broni, takich jak promienie zamrażające i transformujące się mechy, aby utrzymać kaiju na dystans.
  • Ewakuacja! – Nasz główny naukowiec pracuje nad serum przeciw potworom, ale nie jest ono jeszcze gotowe! Przygotuj się na ewakuację laboratorium za pomocą ciężarówek transportowych, łodzi a nawet samolotów!

GRA WKRÓTCE DOSTĘPNA BĘDZIE NA KONSOLE XBOX, PLAYSTATION oraz NINTENDO SWITCH!

Zobacz także

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...
Bio Inc. Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na granicy życia i śmierci. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i udręczyć swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i miej nadzieję, że znajdziesz lekarstwo, które uratuje twojego pacjenta. Będziesz zarazą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600...