Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju. Uwaga, z każdą turą rosną w siłę!

 

Czes przejąć dowodzenie!

  • Potrzebujemy więcej czasu! – Wciel się w burmistrza miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie nadciągającego ataku kaiju. Wyślij czołgi i odrzutowce by je spowolnić! (nie martw się, mamy dobrą polisę ubezpieczeniową)
  • Potrzebujemy więcej budynków! – Buduj bazy wojskowe i lotniska, aby odwrócić uwagę kaiju i wypełnić ulice miasta mięsem armatnim.
  • Czas na eksperymentalną broń! – Konwencjonalna amunicja nie wystarczy; użyj eksperymentalnych broni, takich jak promienie zamrażające i transformujące się mechy, aby utrzymać kaiju na dystans.
  • Ewakuacja! – Nasz główny naukowiec pracuje nad serum przeciw potworom, ale nie jest ono jeszcze gotowe! Przygotuj się na ewakuację laboratorium za pomocą ciężarówek transportowych, łodzi a nawet samolotów!

GRA WKRÓTCE DOSTĘPNA BĘDZIE NA KONSOLE XBOX, PLAYSTATION oraz NINTENDO SWITCH!

Zobacz także

Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...
Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju....
orbit.industries

orbit.industries

Buduj i zarządzaj odległymi stacjami orbitalnymi! Trenuj swoje umiejętności w trybie kampanii lub zanurz się głęboko przestrzeni, w trybie Free Play. Czy masz umiejętności i spryt, aby zostać pionierem kosmosu?   Istnieje wiele kosmicznych symulatorów, większość z nich skupia się na eksploracji odległej przestrzni kosmicznej lub kolonizacji planet, jednak...