Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju. Uwaga, z każdą turą rosną w siłę!

 

Czes przejąć dowodzenie!

  • Potrzebujemy więcej czasu! – Wciel się w burmistrza miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie nadciągającego ataku kaiju. Wyślij czołgi i odrzutowce by je spowolnić! (nie martw się, mamy dobrą polisę ubezpieczeniową)
  • Potrzebujemy więcej budynków! – Buduj bazy wojskowe i lotniska, aby odwrócić uwagę kaiju i wypełnić ulice miasta mięsem armatnim.
  • Czas na eksperymentalną broń! – Konwencjonalna amunicja nie wystarczy; użyj eksperymentalnych broni, takich jak promienie zamrażające i transformujące się mechy, aby utrzymać kaiju na dystans.
  • Ewakuacja! – Nasz główny naukowiec pracuje nad serum przeciw potworom, ale nie jest ono jeszcze gotowe! Przygotuj się na ewakuację laboratorium za pomocą ciężarówek transportowych, łodzi a nawet samolotów!

GRA WKRÓTCE DOSTĘPNA BĘDZIE NA KONSOLE XBOX, PLAYSTATION oraz NINTENDO SWITCH!

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...