Kaiju Wars

Kaiju Wars

Kaiju Wars to turowa strategia 2D, w której wcielasz się w rolę dowódcy zdeklasowanego wojska, próbującego za wszelką cenę odeprzeć niszczycielskie ataki nadciągających potworów. Broń swojego miasta za pomocą czołgów pełnych armatniego mięsa, odrzutowców i innych bojowych maszyn, a także twórz budynki, które jedynie na chwilę powstrzymają nadchodzące kaiju. Uwaga, z każdą turą rosną w siłę!

 

Czes przejąć dowodzenie!

  • Potrzebujemy więcej czasu! – Wciel się w burmistrza miasta Floatio, którego zadaniem jest powstrzymanie nadciągającego ataku kaiju. Wyślij czołgi i odrzutowce by je spowolnić! (nie martw się, mamy dobrą polisę ubezpieczeniową)
  • Potrzebujemy więcej budynków! – Buduj bazy wojskowe i lotniska, aby odwrócić uwagę kaiju i wypełnić ulice miasta mięsem armatnim.
  • Czas na eksperymentalną broń! – Konwencjonalna amunicja nie wystarczy; użyj eksperymentalnych broni, takich jak promienie zamrażające i transformujące się mechy, aby utrzymać kaiju na dystans.
  • Ewakuacja! – Nasz główny naukowiec pracuje nad serum przeciw potworom, ale nie jest ono jeszcze gotowe! Przygotuj się na ewakuację laboratorium za pomocą ciężarówek transportowych, łodzi a nawet samolotów!

GRA WKRÓTCE DOSTĘPNA BĘDZIE NA KONSOLE XBOX, PLAYSTATION oraz NINTENDO SWITCH!

Zobacz także

As Far As The Eye

As Far As The Eye

Zbuduj mobilną wioskę i podróżuj ze swoim plemieniem do centrum świata w tej grze roguelike o zarządzaniu zasobami. As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka. Wciel...
Legend of Keepers

Legend of Keepers

W tej grze nawiązującej do gatunku rogue-lite gracz rozpoczyna karierę Władcy Podziemi i musi ich bronić! 🐉 Gra obronna rogue-lite Każda gra jest inna, ale gracze zachowują niektóre premie Władców pomiędzy kolejnymi próbami. Jak już wspomnieliśmy, nasza gra to mieszanka gatunku rogue-lite i gry polegającej na obronie podziemi. Jak...
Weedcraft Inc

Weedcraft Inc

Weedcraft Inc zagłębia się w świat produkcji, hodowli oraz sprzedaży zioła w Ameryce, oferując graczowi szczegółowy wgląd w finanse, politykę i aspekty kulturowe burzliwego związku tego kraju z kłopotliwą, ale i obiecującą rośliną. Przyszli konopni magnaci będą zmuszeni do obrotnego dysponowania zasobami podczas kierowania produkcją i dystrybucją swojego produktu....