As Far As The Eye

As Far As The Eye

Zbuduj mobilną wioskę i podróżuj ze swoim plemieniem do centrum świata w tej grze roguelike o zarządzaniu zasobami.

As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka.

Wciel się w rolę wiatru, który prowadzi plemię Patrzaków do centrum świata. Będziesz zarządzać zasobami, budynkami i życiem tych stworzeń. Pomóż im rozwijać się dzięki rolnictwu, rzemiosłu oraz badaniom naukowym i mistycznym, zanim wszystko zaleje woda. Pamiętaj jednak, że musisz z uwagą doglądać każdego aspektu funkcjonowania plemienia, zapewnić wszystkim pożywienie i zadbać, żeby nie zaskoczyła ich powódź.

„Przebudź się, Zefirze, i nabierz mocy! Czas poprowadzić do mnie Patrzaki porozrzucane po całym świecie. Nie martw się, rozpoznają cię, jak tylko poczują na twarzach twoje tchnienie i zobaczą, jak unoszą się na wietrze ich wełniane szaty. Pojmą, co się dzieje, bo czekają na ciebie. Dotknij z czułością ich stóp, poprowadź ich ciała, podnieś je na duchu. Rozbudź w ich sercach nadzieję i wytrwałość.
Nie żałuj podmuchów wiatru. To dzięki nim zrozumieją, że choć droga jest długa, nie mogą zawrócić, bo idą do mnie – do Oka.”

Główne cechy:

 • Zaplanuj najlepszą ścieżkę dla twojego plemienia, która jak najszybciej zaprowadzi je do Oka
 • Eksploruj, analizuj i przeszukuj wyjątkowe miejsca w poszukiwaniu zaginionych skarbów w trakcie proceduralnie generowanej wędrówki
 • Zbieraj zasoby, stawiaj budynki, gromadź zapasy i opuść postój, zanim woda porwie twoje plemię.
 • Awansuj Patrzaki dzięki systemowi zawodów, modyfikuj budynki dzięki systemowi ulepszeń i zwiększaj mądrość plemienia dzięki systemowi wiedzy.
 • Przetrwaj w trudnych warunkach i chroń Patrzaki przed losowymi wydarzeniami.
 • Spotykaj sojuszników, wymieniaj zasoby, rekrutuj nowe Patrzaki i nie tylko!
 • Składaj dary w Świętych obszarach lub rabuj je. Ale pamiętaj, że każde działanie ma konsekwencje.
 • Przeżyj spokojną przygodę, bo w As Far As The Eye nie ma wrogów.
 • Doświadcz za każdym razem nowej wędrówki dzięki elementom gatunku roguelike wplecionym w zarządzanie plemieniem.
 • Modyfikuj rozgrywkę dzięki możliwości zmiany długości gry, rozmiarów postojów czy ilości zasobów.
 • Zagraj w kampanię, aby poznać tradycje i legendy świata AFATE.
 • Odblokuj nowe plemiona i regiony dzięki elementom progresji w stylu roguelike.
 • Zdobywaj nagrody i poznawaj nowe opowieści oraz perypetie, docierając do Oka jak największą liczbą Patrzaków w naszej grze typu roguelike opartej na zarządzaniu zasobami.

Zobacz także

Bio Inc. Redemption

Bio Inc. Redemption

Bio Inc.: Redemption to realistyczna gra symulacyjno-strategiczna, w której podejmujesz decyzje na śmierć i życie. Stwórz śmiertelną chorobę, aby zainfekować i zadręczać swoją ofiarę lub graj jako szef zespołu medycznego i znajdź lekarstwo, aby uratować swojego pacjenta. Staniesz się plagą czy ocalisz ludzkość? Zawierająca ponad 600 rzeczywistych chorób, wirusów,...
The Signal From Tölva

The Signal From Tölva

The Signal From Tölva to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem osadzona w odległym, pełnym strachu świecie przyszłości. Odblokuj brutalną broń i rekrutuj roboty do walki u twojego boku, podczas gdy rywalizujące frakcje walczą o odkrycie źródła tajemniczego sygnału. To, co odkryjesz, zadecyduje o losach całego świata. The Signal From...
Terraformers

Terraformers

Terraformers to gra ekonomiczna polegająca na rozbudowie kolonii. Odkrywaj Czerwoną Planetę, twórz niesamowite miasta, ożywiaj terytoria i modeluj planetę, realizując ambitne projekty. Odkryj Czerwoną Planetę Wysyłaj swoich przywódców w tajemnicze miejsca i odkryj przed innymi bogate złoża zasobów, ogromne kryształowe jaskinie i zachwycające cuda natury. Zakładaj miasta w kraterach...