As Far As The Eye

As Far As The Eye

Zbuduj mobilną wioskę i podróżuj ze swoim plemieniem do centrum świata w tej grze roguelike o zarządzaniu zasobami.

As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka.

Wciel się w rolę wiatru, który prowadzi plemię Patrzaków do centrum świata. Będziesz zarządzać zasobami, budynkami i życiem tych stworzeń. Pomóż im rozwijać się dzięki rolnictwu, rzemiosłu oraz badaniom naukowym i mistycznym, zanim wszystko zaleje woda. Pamiętaj jednak, że musisz z uwagą doglądać każdego aspektu funkcjonowania plemienia, zapewnić wszystkim pożywienie i zadbać, żeby nie zaskoczyła ich powódź.

„Przebudź się, Zefirze, i nabierz mocy! Czas poprowadzić do mnie Patrzaki porozrzucane po całym świecie. Nie martw się, rozpoznają cię, jak tylko poczują na twarzach twoje tchnienie i zobaczą, jak unoszą się na wietrze ich wełniane szaty. Pojmą, co się dzieje, bo czekają na ciebie. Dotknij z czułością ich stóp, poprowadź ich ciała, podnieś je na duchu. Rozbudź w ich sercach nadzieję i wytrwałość.
Nie żałuj podmuchów wiatru. To dzięki nim zrozumieją, że choć droga jest długa, nie mogą zawrócić, bo idą do mnie – do Oka.”

Główne cechy:

 • Zaplanuj najlepszą ścieżkę dla twojego plemienia, która jak najszybciej zaprowadzi je do Oka
 • Eksploruj, analizuj i przeszukuj wyjątkowe miejsca w poszukiwaniu zaginionych skarbów w trakcie proceduralnie generowanej wędrówki
 • Zbieraj zasoby, stawiaj budynki, gromadź zapasy i opuść postój, zanim woda porwie twoje plemię.
 • Awansuj Patrzaki dzięki systemowi zawodów, modyfikuj budynki dzięki systemowi ulepszeń i zwiększaj mądrość plemienia dzięki systemowi wiedzy.
 • Przetrwaj w trudnych warunkach i chroń Patrzaki przed losowymi wydarzeniami.
 • Spotykaj sojuszników, wymieniaj zasoby, rekrutuj nowe Patrzaki i nie tylko!
 • Składaj dary w Świętych obszarach lub rabuj je. Ale pamiętaj, że każde działanie ma konsekwencje.
 • Przeżyj spokojną przygodę, bo w As Far As The Eye nie ma wrogów.
 • Doświadcz za każdym razem nowej wędrówki dzięki elementom gatunku roguelike wplecionym w zarządzanie plemieniem.
 • Modyfikuj rozgrywkę dzięki możliwości zmiany długości gry, rozmiarów postojów czy ilości zasobów.
 • Zagraj w kampanię, aby poznać tradycje i legendy świata AFATE.
 • Odblokuj nowe plemiona i regiony dzięki elementom progresji w stylu roguelike.
 • Zdobywaj nagrody i poznawaj nowe opowieści oraz perypetie, docierając do Oka jak największą liczbą Patrzaków w naszej grze typu roguelike opartej na zarządzaniu zasobami.

Zobacz także

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty

Strategic Mind: Spirit of Liberty to oparta na wydarzeniach historycznych turowa gra strategiczna, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracze staną przed wyzwaniem poprowadzenia niewielkich oddziałów armii fińskiej w czasie zbrojnych konfliktów w ramach Wojny Zimowej, Wojny kontynuacyjnej i Wojny Lapońskiej. Przeciwnikiem w grze są siły Armii Radzieckiej. Prawdziwa...
Tin Can

Tin Can

Ledwo udało ci się uciec z eksplodującego statku kosmicznego. Teraz jesteś w starej kapsule ratunkowej i pędzisz przez przestrzeń, zdając się na łaskę kosmosu. Nie znasz się na złożonych systemach kapsuły. Twoje życie zależy od instrukcji obsługi oraz własnego sprytu. Jak długo zdołasz przetrwać?   !WIADOMOŚĆ NA WSZYSTKICH CZĘSTOTLIWOŚCIACH!...
Defend The Rook

Defend The Rook

Walka planszowa o taktyce rogue-lite połączona z elementami tower defense. Pokonaj nadciągające hordy, aby pozostać przy życiu i uratować krainę! Ciesz się większą ilością taktyki niż w zwykłej grze TD, połączoną z dodatkowym wyzwaniem budowania wież i odpierania fal wrogów! Heroes of Might And Magic III na planszy ♛🏁...