As Far As The Eye

As Far As The Eye

Zbuduj mobilną wioskę i podróżuj ze swoim plemieniem do centrum świata w tej grze roguelike o zarządzaniu zasobami.

As Far As The Eye to turowa gra typu city builder, w której kierujesz plemieniem nomadów. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i wędruj od postoju do postoju, aż dotrzesz do Oka.

Wciel się w rolę wiatru, który prowadzi plemię Patrzaków do centrum świata. Będziesz zarządzać zasobami, budynkami i życiem tych stworzeń. Pomóż im rozwijać się dzięki rolnictwu, rzemiosłu oraz badaniom naukowym i mistycznym, zanim wszystko zaleje woda. Pamiętaj jednak, że musisz z uwagą doglądać każdego aspektu funkcjonowania plemienia, zapewnić wszystkim pożywienie i zadbać, żeby nie zaskoczyła ich powódź.

„Przebudź się, Zefirze, i nabierz mocy! Czas poprowadzić do mnie Patrzaki porozrzucane po całym świecie. Nie martw się, rozpoznają cię, jak tylko poczują na twarzach twoje tchnienie i zobaczą, jak unoszą się na wietrze ich wełniane szaty. Pojmą, co się dzieje, bo czekają na ciebie. Dotknij z czułością ich stóp, poprowadź ich ciała, podnieś je na duchu. Rozbudź w ich sercach nadzieję i wytrwałość.
Nie żałuj podmuchów wiatru. To dzięki nim zrozumieją, że choć droga jest długa, nie mogą zawrócić, bo idą do mnie – do Oka.”

Główne cechy:

 • Zaplanuj najlepszą ścieżkę dla twojego plemienia, która jak najszybciej zaprowadzi je do Oka
 • Eksploruj, analizuj i przeszukuj wyjątkowe miejsca w poszukiwaniu zaginionych skarbów w trakcie proceduralnie generowanej wędrówki
 • Zbieraj zasoby, stawiaj budynki, gromadź zapasy i opuść postój, zanim woda porwie twoje plemię.
 • Awansuj Patrzaki dzięki systemowi zawodów, modyfikuj budynki dzięki systemowi ulepszeń i zwiększaj mądrość plemienia dzięki systemowi wiedzy.
 • Przetrwaj w trudnych warunkach i chroń Patrzaki przed losowymi wydarzeniami.
 • Spotykaj sojuszników, wymieniaj zasoby, rekrutuj nowe Patrzaki i nie tylko!
 • Składaj dary w Świętych obszarach lub rabuj je. Ale pamiętaj, że każde działanie ma konsekwencje.
 • Przeżyj spokojną przygodę, bo w As Far As The Eye nie ma wrogów.
 • Doświadcz za każdym razem nowej wędrówki dzięki elementom gatunku roguelike wplecionym w zarządzanie plemieniem.
 • Modyfikuj rozgrywkę dzięki możliwości zmiany długości gry, rozmiarów postojów czy ilości zasobów.
 • Zagraj w kampanię, aby poznać tradycje i legendy świata AFATE.
 • Odblokuj nowe plemiona i regiony dzięki elementom progresji w stylu roguelike.
 • Zdobywaj nagrody i poznawaj nowe opowieści oraz perypetie, docierając do Oka jak największą liczbą Patrzaków w naszej grze typu roguelike opartej na zarządzaniu zasobami.

Zobacz także

Crossroads Inn 2

Crossroads Inn 2

Zanurz się w Crossroads Inn 2, zaawansowanym, real-time management simie osadzonym w Delcrys, niesamowitym świecie fantasy. Zbuduj swoją karczmę, zarządzaj menu, usługami, pracownikami i gośćmi, i zostań najsłynniejszym karczmarzem na kontynencie. Twoja karczma, twoja opowieść – twój świat. Dodaj Grę Do Wishlisty! Witaj z powrotem w świecie Delcrys, gdzie...
RIN: The Last Child

RIN: The Last Child

URATUJ MITYCZNY ŚWIAT Wciel się w RIN, ostatnie dziecko Twórcy, wyruszające w podróż mającą przywrócić porządek w mistycznym świecie. Zbieraj aspekty i runy, twórz zaklęcia i staw czoło potężnym bossom – twojemu rodzeństwu. Los świata spoczywa w twoich rękach. OPOWIEŚĆ INSPIROWANA MITAMI Opowieść o RIN, jej rodzeństwie i ich...
Strategic Mind: Fight for Dominance

Strategic Mind: Fight for Dominance

Poprowadź niemieckie siły zbrojne, pokonując niewyobrażalne przeciwności losu i odnosząc ostateczne słodko-gorzkie zwycięstwo w Europie. Blitzkrieg jest drogą! Albo poprowadź siły zbrojne ZSRR do światowej rewolucji komunistycznej. Za Stalina! Za Ojczyznę! Gra zawiera wiele historycznych operacji i wydarzeń, ale także wiele momentów z historii alternatywnej. Została stworzona z wielką...