Witaj, świecie!

Witaj, wędrowcze. Zostań na chwilę i posłuchaj opowieści o grach wideo, niezależnych studiach, terminach i dzikich harcach na najfajniejszych światowych targach.

Jesteśmy Klabater, a to jest nasz blog.

 /* właściwie to cała strona jest nasza i na niej możesz poznać nasze gry, zobaczyć co u nas słychać i wysłać do nas zgłoszenie ze swoim projektem */

Biorąc pod uwagę, że dopiero teraz startujemy z blogiem prawdopodobnie nie wiesz, czego możesz się po nas spodziewać. W naszych przyszłych wpisach na pewno poznasz lepiej naszą załogę, znajdziesz nas na PSN, Steamie i Twitterze. Nie tylko jesteśmy fanami gier wideo, gier planszowych, powieści wizualnych, zwykłych powieści, filmów i krótkich filmów, które bywają nazywane serialami – przede wszystkim kochamy to, co robimy.

Jeśli nie podzielasz naszych wszystkich pasji, to nie masz się czym przejmować. Na pewno znajdziemy wspólny język, a z czasem może też polubisz te rzeczy, dla których żyjemy. Znajdź nas na Facebooku, śledź nas na Twitterze i Instagramie, subskrybuj nasz kanał na YouTube lub zakumplujmy się na Steamie.