Twórcy Crossroads Inn ogłaszają kampanię crowdfundingową

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

Crossroads Inn to  gra łącząca  gatunki – management sim i RPG. Produkcja tworzona jest przez warszawskie studio Kraken Unleashed. W Crossroads Inn gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa. Kraken Unleashed chce w realizację projektu zaangażować również społeczność fanów gry i zaprosić ich do udziału w zbiórce na Kickstarterze. Obecnie trwają również prace nad wersją beta gry.

– Osoby, które zdecydują się wesprzeć nasz projekt dostaną dostęp do early access, unikatowe prezenty i dodatkowe treści w grze. Co ważne, gracze będą mogli przekazać nam swoje uwagi i obserwacje, co może zdecydować o ostatecznym wyglądzie projektu – ich głosy są dla nas najważniejsze. – dodaje Michał Gembicki, szef Klabatera.

Start kampanii na Kickstarterze zaplanowany jest na 12 lutego 2019 i potrwa 30 dni.

Zwiastun rozgrywki można obejrzeć tutaj lub pobrać z klabater.com/press (folder ’Crossroads Inn’).

Więcej informacji na: profilu FB and stronie steam gry.