Targi, ahoj!

Targi i wystawy to mięśnie, które poruszają całą branżą gier wideo. Czy to wydarzenia otwarte dla publiki, czy też ściśle profesjonalne spędy, wszystkie przynoszą niezliczone korzyści – w szczególności twórcom niezależnym. Wiemy o tym doskonale a wiele na to przykładów płynie z naszego doświadczenia, staramy się więc pojawiać się na tak wielu wydarzeniach jak to tylko możliwe, zawsze z zaangażowaniem przedstawiając wydawane przez nas gry, a kiedy tylko to możliwe, zabierając ze sobą ich twórców.

Od wielkich targów takich jak amerykański PAX przez niszowe festiwale jak warszawski Pixel Heaven – kiedy pojawia się możliwość pokazywania ludziom gier, chcemy z niej korzystać. W ciągu zaledwie ostatnich 12 miesięcy byliśmy już na PAX East, Poznań Game Arena, PAX West, Warsaw Games Week, Pixel Heaven i – oczywiście, prawie dokładnie rok temu – na poprzednim GamesComie.

Odliczamy właśnie godziny do wyjazdu do Kolonii na kolejny GamesCom. Znajdziecie Klabatera prezentującego takie gry jak  We. The Revolution, Heliborne, czy Regalia: Of Men and Monarchs w hali 2.1, na stoisku nr E-031. Jeśli jesteście w okolicy, zajrzyjcie do nas koniecznie!

Nie dotrzecie na GamesCom? Nie szkodzi – przed nami wiele innych okazji na spotkanie. Nasz kolejny przystanek to PAX West. Nie przegapimy też Poznań Game Arena i Warsaw Games Week. Możliwe, że pojawimy się też na Moskiewskim Igromirze a przyglądamy się też wielu innym, mniejszym wydarzeniom, które dadzą nam okazję do oczarowania publiczności wspaniałymi grami, które Klabater ma na pokładzie.

Jeśli też jesteście twórcami, pomyślcie o zgłoszeniu nam swojej produkcji, a może Klabater i Was zabierze w kolejną swoją podróż!