Regalia: Of Men and Monarchs na Steamie (przedpremierowo)

Choć data premiery Regalii nadal pozostaje naszą tajemnicą (żadnego błagania, nic nie piśniemy!) to z przyjemnością możemy potwierdzić, że tak, jest ona coraz bliżej. Na przykład dzisiaj wystartowała oficjalna i ostateczna karta Regalii na Steamie! Hurra!

Tam znajdziesz więcej informacji o grze, będziesz na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami i będziesz brać udział we wciągających dyskusjach na naszym forum. Wiadomo, wszystko to, co fajne dzieciaki lubią robić.

Regalia: Of Men and Monarchs

Och, ale z pewnością chcesz najpierw dowiedzieć się więcej o Regalii, prawda? Cóż, Regalia: Of Men And Monarchs to taktyczne RPG z Warszawy, z akcją osadzoną w bajkowym świecie pełnym potworów i magii (i skarbów!). Zbierzesz drużynę, wyruszysz na przygodę, będziesz zarządzać królestwem, poznasz nowych przyjaciół, a wrogów zmiażdżysz bez litości w rozbudowanych bitwach turowych. Czy to brzmi jak coś dla ciebie?

11
Zilustrowano: królestwo w trakcie zarządzania

Na co więc czekasz? Nie jesteś przypadkiem gnomem, prawda? No, to galopem na stronę Regalii na Steamie, rach-ciach! KLIKNIJ TUTAJ!