Przedstawiamy serię Klabater Harbor

A więc stworzyłeś grę – małą perełkę. Jesteś już niemal gotów, by ją opublikować, a chcesz zapewnić jej jak najlepsze szanse komercyjnego sukcesu pośród nieprzerwanej rzeki gier zalewających rynek? Przedstawiamy serię Klabater Harbor, wydawniczą przystań dla małych zespołów i samotnych wilków niezależnego gamedevu.

Klabater dał się poznać jako wydawca tworzonych z rozmachem gier niezależnych. Duży zespół, doświadczenie profesjonalne twórców czy też niebagatelny budżet plasują publikowane przez nas na całym świecie gry pośród największych tytułów indie. To, co w świecie gier niezależnych najciekawsze często jednak dokonuje się w o wiele skromniejszych warunkach. Fantastyczne gry powstają minimalnym nakładem środków, po godzinach, jako projekty autorskie lub dzieła maleńkich, lecz pełnych pasji zespołów.

To właśnie z myślą o nich uruchamiamy serię wydawniczą Klabater Harbor. Stworzyliśmy bezpieczną przystań, w której najmniejsze studia indie – nawet te jednoosobowe – będą mogły spokojnie i solidnie przygotować swoje produkcje do podboju rynku. Z naszej strony twórcy mogą liczyć na:

  • Wsparcie finansowe w ukończeniu produkcji i dostosowanie jej do wymagań rynku,
  • Możliwość lokalizacji gry w dodatkowych wersjach językowych,
  • Miejsce w stale rosnącym katalogu wydawnictwa prezentowanym podczas największych branżowych wydarzeń w Polsce i na świecie,
  • Budżet marketingowy pozwalający na organizację i realizację profesjonalnej kampanii premierowej z udziałem doświadczonej agencji PR,
  • Obsługę globalnej premiery gry wraz z przygotowaniem niezbędnych materiałów marketingowych,
  • Indywidualne podejście do każdego tytułu i specyficznych potrzeb twórców,
  • 20+ lat doświadczenia zespołu wydawniczego pracującego na sukces gry

Wraz z powołaniem do istnienia serii Klabater Harbor, stajemy się jeszcze bardziej otwarci na interesujące produkcje niezależne, nawet te zaskakująco oryginalne i mocno odbiegające od utartych ścieżek. Jeśli czujesz, że Twoja gra ma potencjał sprzedażowy skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego, lub spotkaj się z nami podczas jednego z rozlicznych wydarzeń branżowych (takich jak choćby zbliżające się targi PGA 2017 w Poznaniu).

Wydanie gry i zarobienie na niej nie musi być tak trudne, jak mogłeś słyszeć. Klabater Harbor może okazać się dla Ciebie portem, z którego wypłyniesz na szerokie wody!