ALICE VR

Inspirowana przygodami Alicji w Krainie Czarów przygodowa gra sci-fi eksplorująca możliwości wirtualnej rzeczywistości. Na gracza czeka szereg zagadek przestrzennych i decyzji, które pozwolą mu odkryć sekret zaginionych mieszkańców tajemniczego świata.

Alice VR to pełna zagadek gra eksploracyjna z wciągającą fabułą, która oferuje niepowtarzalną przygodę w VR na HTC Vive, Oculus Rift oraz OSVR. Akcja gry przenosi motywy znane ze słynnej powieści Lewisa Carrolla, „Przygody Alicji w Krainie Czarów”, w klimaty science-fiction. Zwiedzaj piękne, niezwykłe miejsca i ciesz uszy nastrojową, elektroniczną ścieżką dźwiękową.

Awaria na pokładzie statku gwiezdnego zmusza zarządzającą nim sztuczną inteligencję do wybudzenia cię z hibernacji. Okazuje się, iż aby kontynuować swoją misję musisz zdobyć więcej paliwa. W tym celu lądujesz na pobliskiej, zamieszkałej planecie, gdzie twoje proste zadanie szybko się komplikuje. Wszyscy mieszkańcy planety bowiem zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach…

Alice VR jest nowym spojrzeniem na klasyczne przygody Alicji w Krainie Czarów. Podczas gry spotkać można znane z kart powieści postaci, takie jak Kot z Cheshire, czy Szalony Kapelusznik. Realia science-fiction i futurystyczna oprawa graficzna sprawiają jednak, że każde takie spotkanie jest sporym zaskoczeniem.

Czy odkryjesz tajemnicę planety Speculo? Czy sprostasz stawianym na twojej drodze wyzwaniom? Wyrusz na wyprawę w nieznane tropem białego królika – przyszłość jest w twoich rękach.

JUŻ W SPRZEDAŻY!

  • Windows
  • Linux

CECHY GRY

  • Zaprojekowana specjalnie z myślą o graczach VR – bez kompromisów!
  • Wielowątkowa fabuła z kilkoma zakończeniami, która pozwala na indywidualny wybór ścieżki prowadzącej do finału
  • Futurystyczna oprawa graficzna i ambientowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez mistrzów gatunku z EON Sounds
  • Przepiękna oprawa graficzna stworzona na silniku Unreal Engine 4
  • Ponad 60 przemyślnych zagadek do rozwiązania
  • Wykorzystuj zmienną grawitację do poruszania się po ścianach i sufitach, eksperymentuj ze zwiększaniem i pomniejszaniem obiektów, baw się fizyką świata Alice VR

TRAILER

SCREENSHOTY