Project Manager

Rola Project Managera w KLABATERZE polega na tworzeniu i realizacji celów i terminów w ramach wielu projektów w obrębie obowiązków studia tworzącego gry. Project Manager zarządza projektami na co dzień i ostatecznie bierze odpowiedzialność za terminowe osiągnięcie celów. Ponadto opracowuje plany/harmonogramy realizacji celów oraz wprowadza procesy zapewniające jakość pracy.

Kluczowy zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramów i dostarczanie regularnych raportów o stanie projektów
  • dostarczanie informacji zwrotnych na temat aktualnych priorytetów, celów i oczekiwań
  • śledzenie wydajności członków zespołu
  • zarządzanie czasem i zasobami, kontrola budżetu i zakresu projektów w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami firmy w ramach realizacji projektu
  • odpowiedzialność za sprint meetings, tygodniowe/codzienne zadania i śledzenie ich statusu
  • tworzenie pozytywnego środowiska pracy i zachęcanie członków zespołu do pracy z oprogramowaniem: Jira, Trello, Google Sheets

Wymagania:

  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dogłębne zrozumienie procesów i linii technologicznych związanych z tworzeniem gier
  • zaawansowana znajomość różnych technik i podejść do zarządzania projektami (Agile, Waterfall, itp.)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • Ciekawe projekty o dużej skali,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@klabater.com z dopiskiem w temacie wiadomości – „Project Manager”. Jednocześnie pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.